Haya Labs Organic Vitamin C from Acerola Fruit

Recenze
Hodnocení produktu 3.2 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Vitamín C ze zcela přírodních zdrojů od Haya Labs je zárukou nejvyšší kvality vitamínu C a jeho vstřebatelnosti.

Detailní popis

Kód: HL-037
Výrobce: Haya Labs
*: 60 tablet
Dostupnost: skladem
 
239,–
+ -

HAYA LABS ORGANIC VITAMIN C FROM ACEROLA FRUIT

100 % BIO VÝTAŽEK Z OVOCE ACEROLA

Vitamín C je antioxidant rozpustný ve vodě, který není přirozeně obsažen v lidském těle a je tedy nutné ho doplňovat pro udržení optimálního zdravotního stavu.

Haya Labs Bio Vitamín C je výtažek z ovoce Acerola pocházející z malých farem poblíž Amazonského pralesa v Brazílii. Certifikované bio plody ovoce Acerola jsou bohatým přírodním zdrojem vitamínu C.

BENEFITY UŽÍVÁNÍ VITAMÍU C OD HAYA LABS:

  • Přírodní zdroj vitamínu C
  • Posiluje imunitní systém
  • Je to silný antioxidant
  • Optimalizuje využití vitaminu E
  • Podporuje zdravý kardiovaskulární systém
  • Podporuje tvoru kolagenu
  • ******Posiluje krevní cévy**
  • Podporuje funkci mozku
  • Optimalizuje vstřebávání železa
  • Zachovává pružnost pokožky

Bio vitamín C od Haya Labs z organického ovoce Acerola je silný antioxidant a posilovač imunitního systému, který chrání buňky. Díky formulaci s prodlouženým uvolňováním získáte efektivní tok živin pro maximální ochranu vašeho zdraví bez potíží se žaludkem.

Vitamin C je vitamín rozpustný ve vodě, který je nutný pro normální růst a vývoj organismu. Existuje mnoho příznivých účinků, které lze přičítat vitamínu C, včetně posilování kostí a pojivové tkáně, hojení ran, posilování imunitního systému a další. Snad jednou z nejlepších kvalit vitamínu C je, že je super účinný antioxidant a zabraňuje tomu, aby krev byla poškozena volnými radikály. Zpevňuje arteriální stěny a díky tomu hraje důležitou roli při udržování normálního krevního tlaku. To také snižuje poškození tkáně.

Vitamín C chrání buňky a zabráňuje účinkům stárnutí a artritidy. Některé americké studie ukázaly, že dávka 1000 mg denně sníží sekreci kortizolu, umožní růst svalů a sníží hladinu stresu v těle.

Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se s lékařem dříve, než začnete užívat vitamín C.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Jako doplněk stravy užívejte 1 kapsli 1–2 krát denně s jídlem.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu

IMUNITA A JAK NA NÍ PRACOVAT ANEB JAK ZŮSTAT ZDRAVÍ V DOBĚ CORONA VIRU

Publikováno:

Naši milí čtenáři. Imunita a Zdraví je dnes skloňováno ve všech pádech. Rozumní jedinci si hledají relevantní informace, jak toto období ve zdraví přečkat, jiní hledají způsob, jak na tom obohatitt. Hyeny necháme být, však ono si je to samo dožene. Pojďme se ale podívat na to, jak si pomoct v této složité době.