Blog

TOXICITA INFORMACÍ

Publikováno:

Jak si poradit s přemírou mnohdy i naprosto protichůdných informací v oblasti fitness, posilování či zdravého stravování? Dá se ještě tento informační boom považovat za pozitivum nebo je to naopak „zlo“ dnešní doby? Zamyslete se nad tím společně s Jakubem Gasmanem v následujícím článku.

Pokračovat ve čtení

MAKOVÝ DORT SE ŠVESTKOVÝM ŠMAKOUNEM

Publikováno:

O tom, že se dá zdravě mlsat, už někteří z Vás již jistě ví. To, že příprava takových dobrot není nikterak složitá, se můžete přesvědčit v dalším receptu na bezlepkový makový dort se švestkovým šmakounem s velkým obsahem bílkovin a minimem jednoduchých cukrů.

Pokračovat ve čtení

BEZLEPKOVÝ SEMÍNKOVÝ CHLÉB

Publikováno:

Pokud hledáte nějakou bezlepkovou náhradu pečiva, máte v oblibě semínka a ořechy, a nižší příjem sacharidů je pro Vás výhodou, zkuste tento jednoduchý recept na vynikající bezlepkový semínkový chléb.

Pokračovat ve čtení

POLEDNÍK RUKAVICE BRUTUS - recenze

Publikováno:

Máte to k nám na prodejnu daleko a přes eshop si nejste jisti zda zrovna toto zboží je to pravé pro Vás? Další rukavice na cvičení v podrobnější recenzi. Testujeme pro Vás námi nabízené produkty, aby se Vám lépe nakupovalo.

Pokračovat ve čtení

NUTREND PRE-WORKOUT N1 VS. ALLMAX MUSCLEPRIME CORE – recenze

Publikováno:

Pre-workoutových produktů začíná být na trhu nepřeberné množství a není jednoduché se v nich vyznat a vybrat. Dobrým vodítkem mohou být zkušenosti ostatních. Proto pro Vás testujeme námi nabízené výrobky, abychom Vám i tímto usnadnili nákup. Dnes se můžete podívat blíže na dvě předtréninkovky od značek Allmax a Nutrend.

Pokračovat ve čtení

CVIČENÍ NENÍ TOTÉŽ, CO TRÉNOVÁNÍ

Publikováno:

Cvičíte už dlouho a stále bez valných viditelných, silových či jen pocitových výsledků? Zkuste se po přečtení následujícího článku Jakuba Gasmana zamyslet nad tím, zda Vaše cvičení náhodou nepostrádá koncepci tréninku, jejíž absence má na svědomí Vaší stagnaci.

Pokračovat ve čtení

1 2 3 4 5 6 7 8 9 .. 10 » »»