Otevírací doba COVID II

Publikováno:

Jak budeme fungovat v době karantény?

Uvědomujeme si závažnost této situace, proto jsme přijali opět opatření, která by měla minimalizovat možnost nákazy. Nechceme riskovat ničí zdraví. Naše centrála v Brně je ale důležitá pro desítky eshopů a zejména lékáren, které se spoléhají na naše zásobování a proto v omezeném formátu se budeme snažít fungovat stále.

ROZVOZ ZBOŽÍ ZÁKAZNÍKŮM V BRNĚ I OSTRAVĚ

Narozdíl od první vlny Korony, Vám tentokrát nabídneme pohodlný přímý rozvoz vašich produktů až k Vám domů. Jedná se o BRNO a OSTRAVU. Abychom se z toho ale nezbláznili, museli jsme tomu dát pár pravidel. Rozvoz je možný je pro Brno-město a Ostrava-město. Rozvozy do okolí by byly zatím neúnosné. Ale úplně to do budoucna nevylučujeme. Další podmínkou je úhrada předem, buď kartou a nebo bankovním převodem. Chceme se vyvarovat práci s penězi při rozvozu a také zamezit „zbytečným výjezdům“.

Velkoobchod a výdejní místo objednávek v Brně

Provozní doba na Brněnské centrále se nemění. Denně fungujeme v lehce zkráceném režimu od 8 – 16 hodin. Velkoobchodní zákazníci i eshopové objednávky, vše je beze změn.

Berte prosím v úvahu, že Zásilkovna bude po celou dobu karantény fungovat velice spoře, spíše vůbec. Je odkázána na kamenné obchody, které jsou nyní uzavřeny. Chcete-li dostat svoji objednávku včas, zvolte jiný typ přepravy: DPD nebo Českou poštu. V opačném případě riskujete opravdu dlouhé dodací termíny, které mohou kolidovat až s vypršením restrikcí proti šíření Korona viru.

Prodejna v Ostravě

Zde je situace zcela jiná. Prodejnu vedle Fit Parku jsme museli z nařízení vlády uzavřít a to až do ukončení celostátní karantény.

Jelikož ale prodejna funguje i jako eshop, bude po celou dobu karantény a restrikcí otevřen pro vyzvednutí všech objednávek z eshopu a to vždy v PONDĚLÍ A ČTVRTEK od 09 – 17 hodin.

V obou případech prosím dbejte na naše zdraví a pokud možno se zdržte placení v hotovosti!

Za Fitness Muscle shop

Mgr.David Alex Skoumal | majitel

≪ ODVRÁCENA STRANA KRUHÁČEOTVÍRACÍ DOBA PŘES VÁNOČNÍ SVÁTKY A V NOVÉM ROCE ≫