APPLIED NUTRITION BCAA DRINK CAFFEINE FREE 330ml

Hodnocení produktu 4 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Ovocný BCAA drink bez kofeinu od prémiového Anglického výrobce Applied Nutrition.

Detailní popis

Kód: APN028-1-ORA
Výrobce: Applied Nutrition
Příchuť: Pomeranč
Dostupnost: skladem
 
62,–
+ -

APPLIED NUTRITION BCAA DRINK CAFFEINE FREE

Sycený nápoj BCAA se sladidlem a zcela bez kofeinu

Představujeme vám zcela nový sycený nápoj BCAA. BCAA Amino-Hydrate je dokonalý sycený nápoj bez cukru, s nízkým obsahem kalorií, osvěžující a skvěle chutnající. Dodává 5 g BCAA (aminokyselin s rozvětveným řetězcem) na plechovku.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI BCAA DRINKU

  • 5 g BCAA
  • Bez cukru
  • Bez kofeinu
  • Bez lepku
  • Bez alergenů
  • Vhodné pro vegany

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Jako doplněk stravy užívejte maximálně jeden drink denně. Nejlépe 15–20 minut před tréninkem.

TESTOVÁNO PRO ATLETY

Každá složka v této dávce podléhá přísné kontrole a testování zakázaných látek před výrobou v rámci sledovaného programu. Konečné produkty pak podléhají náhodnému testování v akreditované laboratoři ISO 17025 s cílem poskytnout nejvyšší úroveň jistoty, že jsou pro sportovce bezpečné.

POZOR

Před použitím tohoto přípravku se poraďte s lékařem, pokud jste mladší 18 let, těhotná nebo kojící nebo pokud máte jakýkoli známý nebo podezřelý zdravotní stav nebo užíváte léky na předpis nebo léky na předpis. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy. Tento výrobek skladujte na chladném suchém místě, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování.

SLOŽENÍ BCAA DRINKU

Orange Burst: Sycená voda, směs BCAA (leucin, izoleucin, valin), kyselina citronová, přírodní pomerančové aroma, sukralóza, sorban draselný, karboxymethyl­celulóza, betakaroten, směs vitaminů (B3, B6, B12).

Strawberry: Sycená voda, směs BCAA (leucin, izoleucin, valin), kyselina citronová, přírodní aroma, sukralóza, sorban draselný, karboxymethyl­celulóza, směs vitaminů (B3, B6, B12).

Alergeny: Žádné

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu