Allmax Aminocore 945 g

Hodnocení produktu 3.3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

AminoCORE je revoluční počin AllMax Nutrition. Anabolický stav začíná již při tréninku – Nyní JE MOŽNÉ COKOLI

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Allmax
 
1 730,–
+ -

AminoCORE značky Allmax

• Okamžitě Stimuluje svalový růst až o 350%

• 8.180 mg 40:30:25 Čisté Koncentrované Síly BCAA

• Obohacené o Alpha K.I.C. bojující proti vyčerpání

• Nabito 7 formami Anabolického B vitamínu B3, B6, B9 a B12!

Balení proAllmax Nutrition Aminocore | Zastoupení Allmax ČR a SR seriozní svalové přírůstky Většina tvrdě trénujících sportovců nechápe, proč nemohou narůst tak, jak by chtěli. Ale každý skutečný sportovec dobře zná dopad kvalitních BCAA a proto je i používá.

AminoCORE je cesta jak zvrátit přirozený stav po tvrdém tréninku, kterým je rozpad svalů (katabolismus) a obrátit jej v signál k budování svalové hmoty (anabolismus).

ZÍSKEJTE 350% VÍCE ANABOLICKÉ ČINNOSTI

„Je to jednoduchá matematika, přiberte více svalů, než jich ztratíte!“

Praxe je jednoduchá, musíte se zavázat k užívání většího množství těch správných BCAA – a důsledně to dodržovat. Jen správné množství BCAA v těch správných poměrech všech 3 aminokyselin v tu správnou dobu může splnit, po čem sníte. „Záchrana Vašich svalů má jméno AminoCORE.“

Instantní AminoCORE je bez ostychu revolucí v rozpustných BCAA aminokyselinách. Získání zcela rozpustných BCAA dává AMINOCORU obrovskou výhodu oproti ostatním takzvaným rádoby BCAA.

„Jestli se Vám právě přestaly líbit vaše BCAA, neberte je. AMINOCORE chutná a funguje mimo realitu tohoto světa!“

Nejlepší ze všeho je, že nedostanete slabé 2–3g BCAA, AminoCORE má neuvěřitelných 8.180 mg! Je to pravda, více než 8 gramů BCAA v jediné dávce. Perfektní je užívat je během tréninku, protože vyžene anabolický efekt vašeho tréninku, nebo si můžete udělat Aminocore až jdete pryč z tréninku, nebo tehdy, když se nemůžete dostat včas k vašemu proteinu a potřebujete zabránit katabolickému jevu (rozpadu svalové tkáně) a pomoci zvýšení syntézy bílkovin!

Špičkový výzkumný tým z Karolinského Institutu, který za své projekty získal Nobelovu cenu nyní potvrdil to, co kulturisté vědí už roky, vysoké dávky aminokyselin BCAA dodané v určitém poměru 45:30:25 signálizují Vašim svalům aby rostly. Nejde přitom jen o růst, ale i o čistou syntézu bílkovin (anabolismus) v rozsahu, který musel být ověřen, aby byl uznán. Naměřeno bylo o neuvěřitelných 350% více anabolické signalizace než u kontrolní skupiny užívající placebo!

„Světová-Třída znalců potvrzuje výzkumem, 350% nárůst ANABOLICKÉ ÚČINNOSTI“

ALLMAX zavádí Myotrisol™, nejsofistikovanější technologie rozpustnosti BCAA. Až do teď bylo téměř nemožné dodávat 100% čistý prášek BCAA v poměru 45:30:25 v obrovském množství 8180 mg v dávce, což je ideální pro činnost anabolických dějů. Kromě toho se jedná o nejčistší Japonskou kvalitu BCAA.

45:30:25 TECHNOLOGIE

DNA-Gene Chip analýza byla použita pro určení vlivu konkrétního poměru suplementace BCAA. Poměr 45:30:25 BCAA zvýšil přímou p70sk buněčnou signalizaci o 350%! Tento výzkum byl ohromující a ještě lépší bylo to, že výzkum byl proveden na jednom z předních světových center Výzkum aminokyselin ve Stockholmu, Švédsko. Ústavu tak prestižním, že získal Nobelovu cenu.

Nyní, naše patentovaná 3-fázová technologie tzv. Myotrisol™ změnila tyto mimořádně vysoké dávky o ideální poměr Farmaceuticky čistých BCAA, snadno rozmíchatelných a nanejvýše chutných.

Neuvěřitelně výkonný a komfortní AMINOCORE řeší konečné dilema sportovce, jak se dostat k velmi vysokým, výzkumy podpořeným dávkám BCAA, aby přivedly tělo do anabolického stavu, rychle, ať jste kdekoliv!

„Vitamíny B Podporují syntézu bílkovin a výrobu energie“

AMINOCORE™ zahrnuje některé z nejvíce biologicky, farmaceuticky navržených vitamínů, o kterých jste možná nikdy ani neslyšeli: Metylkobalamin, Dibencozide (vysokou biologickou dostupnost vitaminu B12), Ca L-5-MTHF (Zero-Step BioB9™ vitamin B9) a pyridoxin- 5-fosfát (vitamin B6). To jsou některé z nejobtížněji dostupných vitamínů, ale jijichž nanejvýš vysoce efektivní přínosy jsou známý vědě. Podívejte se na složení AminoCORE a naleznete jej, o nic jsme Vás neochudili. Pouze AMINOCORE ™ vám dává tento druh čisté energie ve vitamínech. A co víc, komplex vitaminů B podporuje syntézu bílkovin, bez které by bylo vaše zlepšení nemyslitelné.

**KIC udělá Váš trénink lepším! **

Většina lidí nikdy ani neslyšela o KIC a přitom může být vašim nejlepším přítelem v posilovně. KIC, nebo Ketoisocaproická kyselina neutralizuje toxiny ve svalech, jako je amoniak (NH 3), které jsou vytvořeny během intenzivní opakované svalové kontrakce. KIC deaktivuje amoniak, který je vytvořen ve svalech během intenzivního tréninku. Vyšší koncentrace amoniaku má vliv na úroveň únavy. Snížení amoniaku tedy vede k větší svalové vytrvalosti. A nejlepší ze všeho, AMINOCORE má 100 mg KIC v každé porci!

AminoCORE je nejrychlejší způsob, jak okamžitě vstřebat více než 8 gramů nejsilnějších BCA­A.

AminoCORE přijatých v průběhu intenzivního tréninku, okamžitě zvýší schopnost vašeho těla budovat přes 2 primární procesy:

  • Zvyšuje signalizaci svalům aby začaly budouvat svaly
  • Snižuje rozpad svalové tkáně při intenzivním tréninku

Dávkování AminoCore:

Dávkování: Pro aktivaci proteinové syntézy a zlepšení svalového zotavení užívejte 1 dávku (1 odměrka) AminoCORE během každého těžkého tréninku. V nentréninkové dny se užívá AminoCORE kdykoliv během dne na prázdný žaludek. Díky velmi kvalitnímu a specifickému zpracování a silným ingrediencím není vhodné překračovat více než 2 dávky denně. Každou dávku nasypte do 500ml vody nebo do velké lahve na 1 litr pokud rozmícháváte 2 dávky.