Aesthetix Era Mikina Hoodie Gray - Orange

Hodnocení produktu 2.6 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Aesthetix Era Hoodie Gray – Orange Klíčová a úvodní mikina ze zcela nové kolekce Aesthetix Era 2016. Tato mikina s teplákami jsou hlavními prvky nového směřování této nové kolekce. Od nových mikin očekáváme  minimálně tak velký ohlas, jako na předešlé modely. Opět jsou velice pohodlné, nadesignované a střižené pro atlety a jejich speciální potřeby. Na prsou je jasné vyšité Aesthetix Era logo. Našité logo je jedinou zárukou trvanlivosti a vysoké kvality našeho oblečení. Můžete si být jisti také stálostí barev našich materiálů. V této mikině se kombinuje světle šedou barva s mořskou modrou a oranžovými doplňky. Celek vypadá skvěle a přitom lehce. Veškeré oblečen&iacu

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Aesthetix Era
 
1 755,–
+ -

Související produkty

Aesthetix Era Hoodie Gray – Orange

Klíčová a úvodní mikina ze zcela nové kolekce Aesthetix Era 2016. Tato mikina s teplákami jsou hlavními prvky nového směřování této nové kolekce. Od nových mikin očekáváme  minimálně tak velký ohlas, jako na předešlé modely. Opět jsou velice pohodlné, nadesignované a střižené pro atlety a jejich speciální potřeby. Na prsou je jasné vyšité Aesthetix Era logo. Našité logo je jedinou zárukou trvanlivosti a vysoké kvality našeho oblečení. Můžete si být jisti také stálostí barev našich materiálů.

V této mikině se kombinuje světle šedou barva s mořskou modrou a oranžovými doplňky. Celek vypadá skvěle a přitom lehce. Veškeré oblečení od Aesthetix Era je vhodné i plnou zátěž při sportu, ať už jdete běhat, jdete do fitness centra a nebo jen ven na s přáteli.

  • PRODYŠNÝ A LEHKÝ MATERIÁL
  • EXTREMNĚ KOMFORTNÍ
  • SKVĚLÁ NA SPORT I VOLNO-ČAS 
  • VE 2 BARVÁCH
  • SE ZIPEM


Detaily:

Určení: Pro může
Materiál: 50% bavlna 50% polyester
ÚDRŽBA: perte v ruce ve 30°C. Žehlete na ruby! Nikdy nesušte v sušičce.

 

Tabulka velikostí: