Avid Seamless TShirt Green

Hodnocení produktu 3.1 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Seamless trička od Physiq Apparel jsou naší odpovědí na neustále větší hlad po funkčním oblečení. Mnoho světových značek nabízí takové oblečení, bohužel, za ceny, které jsou astronomické. Seamless řada oblečení je odpovědí. Profesionální funkční materiály s nadčasovým designem i barvami.

Detailní popis

Kód: PA584-S
Výrobce: Physiq Apparel
Velikost: S
Dostupnost: skladem
 
699,–
+ -

Physiq Avid Seamless Tshirt – Zelené

Inovace jménem Seamless. Physiq Apparel Seamless trička posouvají hranice inovace a výkonnosti

Zachovej si komfort Naše speciální pot odvádějící tkanina s perforacemi zajišťuje maximální pohodlí a komfort. Nebudeš ani přehřátý ani mokrý od potu.

Seamless Struktura Seamless trička jsou bezešvá. Už tě nečekají žádné odřeniny od švů, už žádné omezování v pohybu díky švům.

360° viditelnost Tato trička mají speciální reflexní potisk ve předu i vzadu, takže budete vidět i v noci

Mimořádně přilíhavé Díky našim technolgiím a strečové struktuře látky můžeš zvedat kolik chcete kil, naše trička to zvládnou a vždy se tvarem přizpůsobí tvému tělu.

Pocit hladkosti Ultra měkký a chladivý materiál, z kterého jsou trička ušity. Na kůži budeš cítit Seamless trička velice nevšedně, jejich povrch je jemný a hladký".

Nejlepší materiály a kvality garantujeme!

Velikosti Seamless triček Physiq: Účelem triček je být obtažené, přímo na těle.

Obvod hrudníku (obtažené) Pro představu (Na obrázku je muž o váze 80kg a má na sobě tričko velikosti M) S – 90–97,5cm M – 100–105cm L – 105–110cm XL – 110 a více cm