Aesthetix Era Šortky Shorts Coral

Hodnocení produktu 3.1 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Aesthetix Era Shorts Coral Šortky od Aesthetix Ery jsou velice pohodlné jak během sportu tak na běžné nošení. Lehké sofistikované materiály vám dávají volnost pohybu, vaše nohy nebude nic svazovat. Šortky se skvěle kombinují s dalšími kousky oblečení jako jsou topy a tílka a nebo na pozdní procházky s mikinou. Zkus být ve sportovním a přitom vypadat skvěle – s Aesthetix Era look!  PRODYŠNÝ A LEHKÝ MATERIÁLEXTREMNÍ POHODLÍSNADNÁ KOMBINACE S DALŠÍMI KOUSKYDOSTUPNÉ VE 2 BARVÁCH Šortky od Aesthetix Ery v sobě snoubí respekt k ženskosti i potřebě pořádného sportovního nasazení. Pohodlí a jistota, že při sportu nikde nevykoukne nic, co by jste nechtěli. Oblečení Aesthetix Era vyvíjíme sp

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Aesthetix Era
 
945,–
+ -

Související produkty

Aesthetix Era Shorts Coral

Šortky od Aesthetix Ery jsou velice pohodlné jak během sportu tak na běžné nošení. Lehké sofistikované materiály vám dávají volnost pohybu, vaše nohy nebude nic svazovat. Šortky se skvěle kombinují s dalšími kousky oblečení jako jsou topy a tílka a nebo na pozdní procházky s mikinou.

Zkus být ve sportovním a přitom vypadat skvěle – s Aesthetix Era look!

 PRODYŠNÝ A LEHKÝ MATERIÁL
EXTREMNÍ POHODLÍ
SNADNÁ KOMBINACE S DALŠÍMI KOUSKY
DOSTUPNÉ VE 2 BARVÁCH


Šortky od Aesthetix Ery v sobě snoubí respekt k ženskosti i potřebě pořádného sportovního nasazení. Pohodlí a jistota, že při sportu nikde nevykoukne nic, co by jste nechtěli. Oblečení Aesthetix Era vyvíjíme spolu s předními sportovci, protože ti nejlépe vědí o slabinách, které takové oblečení může mít. Když se chcete cítit svobodně, sexy a přitom komfortně i při sportu, pak Aesthetix Era je tu pro Vás.


Detaily:

Určení: Pro ženy
Materiál: 100% polyester

ÚDRŽBA: perte v ruce ve 30°C. NEŽEHLETE! Nikdy nesušte v sušičce. 

Tabulka velikostí: