XXL NUTRITION DELICIOUS PANCAKES MIX 1000g

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)
  • Palačinková směs s komplexní sacharidy bez přidaného cukru
  • Vysoce kvalitní bílkoviny z vajec, syrovátky a mléka
  • Ideální jídlo pro každého sportovce, pro teplé i studené palačinky
  • Připraveno během několika minut! Protřepejte – upečte – a vychutnávejte!
  • Lahodná jemná vanilková příchuť (slazená stévií!) nebo originální palačinka

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: XXL Nutrition
 
589,–
+ -

XXL NUTRITION – DELICIOUS PROTEIN PANCAKES

Nejchutnější proteinová palačinka, jakou jste kdy ochutnali – zaručeno!

Palačinky miluje téměř každý. S palačinkami můžete hodně variovat a i bez jakýchkoli přídavků budou palačinky stále chutnat. Největším problémem jsou však jejich nutriční hodnoty. Podle našeho názoru palačinky musí být palačinky, takže určitě potřebujete sacharidy. Tam, kde se mnoho konkurentů zaměřuje pouze na „proteinové“ palačinky, my v XXL Nutrition jsme se rozhodli pro výrobek se zdravými sacharidy z ovsa. Tím získáme lepší strukturu, která je zcela shodná s normální palačinkou, nikoliv s čistě bílkovinnými palačinkami. Experimentovali jsme s čistě bílkovinnými palačinkami, ale špatně se pekly a jejich struktura byla velmi podivná.

Naše vize palačinek je taková, že musí být výživné. Proto jsme přidali tuk pouze z čistých vajec. Jedná se o zdravý zdroj tuků. Pak jsme také přidali bílkoviny z různých zdrojů: Syrovátkový protein a micelární kasein. Tímto způsobem získáte pomalu a rychle působící bílkoviny.

To je to, co budete „jíst“, když si budete pochutnávat na našich Lahodných palačinkách (příchuť: vanilka):

  • Bílkoviny: 36 % z: syrovátkového koncentrátu a micelárního kaseinu
  • 37,5 % zdravých sacharidů z ovsa
  • Pouze 1,8 % přírodního cukru!
  • 17,5 % tuků z vajec

Na závěr jsme vytvořili vanilkovou příchuť slazenou pouze stévií, zdravým sladidlem. K dispozici pro vás máme také lahodnou příchuť „Original Pancake“.

ČTYŘI SILNÉ INGREDIENCE V JEDNÉ SMĚSI

Běžné palačinky chutnají dobře. Přesto nesplňují potřeby náročných sportovců. Jednoduché cukry, tuky a téměř žádné bílkoviny. To se nezdá být mnoho, ale Delicious Pancakes nejsou jen tak ledajaké palačinky. Pro začátek je každá palačinka z této směsi plná komplexních sacharidů z ovsa. Obsahuje také směs tří různých, vysoce kvalitních bílkovin z vajec, syrovátky a mléka. Každá palačinka obsahuje více než 35 % čistých bílkovin. To je více než ve steaku! Tato silná kombinace bílkovin podporuje rozvoj svalové hmoty a svalové síly. Ideální směs pro sportovce, kteří si chtějí rychle dopřát chutné a kvalitní jídlo.

Lahodné palačinky lze použít jako zodpovědnou náhradu jídla nebo jako výživnou svačinu. Díky jemné a lehké vanilkové příchuti nepotřebujete žádné polevy. Dokonce i příchuť Original Pancake je dobrá sama o sobě! Naše Palačinky jsou vynikající teplé i studené. Na závěr je můžete vždy zkombinovat s bezkalorickým Sirupem nebo nějakým luxusním máslíčkem !

Lahodné palačinky jsou nejen chutné a výživné, ale jejich příprava je velmi snadná a rychlá Zapomeňte na trápení se šlehači a mixéry. Jednoduše protřepejte směs v šejkru s mlékem nebo jiným nápojem dle vlastního výběru a dopečte na pánvi. Během několika minut můžete zapíchnout vidličku do krásné, zlatohnědé palačinky Chutné jídlo, se kterým okamžitě získáte velkou dávku kvalitních sacharidů a bílkovin.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ

Na 1 palačinku smíchejte v šejkru 2 odměrky (50 g) směsi Delicious Pancakes se 100 ml mléka nebo jiného nápoje dle vlastního výběru. Tuto směs nalijte na rozpálenou pánev a palačinku upečte.

SLOŽENÍ

ovesná mouka (lepek), pšeničná mouka (lepek), syrovátkový protein WPC (mléko, emulgátor: slunečnicový lecitin), vaječný prášek, koncentrát vaječné bílkoviny, mléčný bílkovinný izolát, dextroza monohydrát, ochucovadlo : vanilka (pouze u ochucené varianty), modcarb (oves, lepek, pšenice, ječmen, špalda), fosforečnan disodný, regulátor kyselosti: biouhličitan sodný, sůl, chlorid draselný, mletá skořice, koření speculoos, sladidlo: acesulfam k, sucralose.

Alergeny: lepek, oves, mléko, vejce, pšenice, špalda, ječmen

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu