GoNutrition Protein Pancake mix 500 g

Hodnocení produktu 4.2 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

PROTEINOVÉ PALAČINKY ZNAČKY GO NUTRITION Vysokoproteinový delikátní snack  Přes 29g bílkovin v dávce   Jednoduchá příprava palačinek Co je to Protein Pancake Mix? Protein Pancake Mix je nejnovější fantastický přírůstek do naší řady fitness potravin. Jde o vysoko proteinovou směs na přípravu palačinek.

Detailní popis

Kód: GNT-017-0.5
Výrobce: GoNutrition
Dostupnost: skladem
 
305,–
+ -

Související produkty

PROTEINOVÉ PALAČINKY ZNAČKY GO NUTRITION

Vysokoproteinový delikátní snack 

Přes 29g bílkovin v dávce  

Jednoduchá příprava palačinek

Co je to Protein Pancake Mix?

Protein Pancake Mix je nejnovější fantastický přírůstek do naší řady fitness potravin. Jde o vysoko proteinovou směs na přípravu palačinek. Každá z dávek (50g) vyjde na dvě lahodné palačinky s vysokým obsahem bílkovin. Dohromady mají více než 29 g bílkovin, sacharidů z ovsa s nízkým Glykemickým Indexem (GI) a omega-3 mastné kyseliny ve formě ALA z lněného semínka. 

„Naše Proteinová palačinková směs nabízí zdravý pohled na to, co je obvykle nezdravé díky bílé mouce a cukru.“ GoNutri­tion® Proteinové palačinky jsou bez bílé mouky a přidaného cukru a poskytují tělu prvotřídní směs bílkovin : z 35% se jedná o 80% syrovátkový protein, z dalších 30% jde o 80% mléčné bílkovin a z 5% jde o 80% vaječný protein.

Proč je Protein Pancake Mix tak zdravá svačina?

Protein Pancake Mix je fantastická zdravá svačina vhodná pro každého sportovce, vrcholového nebo rekreačního. Pro všechny, kteří kromě sportu dbají na zdravé stravování a dostatečný příjem bílkovin je Palačinková směs skělou volbou. Dostek bílkovin ve stravě během celého dne přispívá nejen k nárůstu svalové hmoty a regeneraci, ale hlavně k optimálnímu příjmu kalorií a tím zamezování tloustnutí z příjmu nevhodných potravin. Tato proteinová svačina v podobě palačinek obsahuje 10 g sacharidů s nízkým GI získaných ovsa, které se pomalu uvolňují, což je pro tělo a svaly ideálním zdrojem energie a to v kteroukoli denní dobu. Každá z dávek Protein Pancake Mixu také obsahuje zdravé tuky v podobě 2,5g MCT olejů, tuků se středně dlouhým řetězcem triglyceridů a 1g tuku z lněného semínka, který je s bohatý na omega-3 mastné kyseliny a CLA.

Jak mohu použít Protein Pancake Mix?

Použití Protein Pancake Mix k vytvoření palačinek je opravdu jednoduché. Aby jste vytvořilo těsto, přidejte jednoduše dvě velké odměrky naší směsi na 100 ml vody do šejkru nebo mixeru a důkladně promíchejte. V nepřílnavé pánvi rozehřejte malé množství oleje na mírném ohni – doporučujeme použít pro tyto účely organický panenský kokosový olej. Jakmile je pánev rozehřátá nalijte polovinu těsta na pánev a pečte přibližně 90 sekund nebo dokud nebude palačinka dozlatova, pak ji obraťte a opečte i druhou stranu dalších 60 sekund. Až budete hotovi stačí si naplnit palačinky tím, co Vám nejvíc chutná. 

Kdy mám použít Protein Pancake Mix?

S více než 29 g bílkovin v jedné porci a sachyridy s nízkým GI je Protein Panacake ideální kdykoliv během dne jako svačinka nebo jako součást jídla. Proteinové palačinky jsou samozřejmě ideální jak jinak než na snídani. Díky vhodné skladbě různých zdrojů bílkovin i vhodných cukrů je ideálním zdrojem energie na celé dopoledne. Proteinové palačinky jsou ale také ideální po tréninku, kdy vaše tělo potřebuje bílkoviny nejvíce. Proteinové palačinky jsou skvělé s borůvkami, banánem a malinami a řeckým jogurtem. Také jdou skvěle na slano, třeba se šunkou, sázeným vejcem, což je ideální jako hlavní jídlo.

Jak kvalitní je váš Protein Pancake Mix?

Naše směs patří mezi ty nejkvalitnější a nejchutnější, jak potvrzují zákazníci na srovnávacích webech. Tak jako i ostatní výrobky z bílkovin je i Pancake Mix vyroben z domácí produkce mléka a syrovátky. Vše vyrábíme ve vlastních provozech, ne u dodavatelů. Věříme totiž, že to je jediná možná cesta k poctivým výrobkům. tréninku a stravě. Stejně jako všechny naše vzorce Protein Palačinka Mix byl vyvinut a vyroben v domě a dopravený přímo z naší vlastní

Návod k použití: 

Aby jste vytvořilo co nejlepší těsto těsto, přidejte jednoduše dvě velké odměrky naší směsi na 100 ml vody do šejkru nebo mixeru a důkladně promíchejte.  

V nepřílnavé pánvi rozehřejte malé množství oleje na mírném ohni – doporučujeme použít pro tyto účely organický panenský kokosový olej.  

Jakmile je pánev rozehřátá nalijte polovinu těsta na pánev a pečte přibližně 90 sekund nebo dokud nebude palačinka dozlatova, pak ji obraťte a opečte i druhou stranu dalších 60 sekund. 

Až budete hotovi stačí si naplnit palačinky tím, co Vám nejvíc chutná.Protein Pancake můžete smíchat také s mlékem.

Tip nakonec: pokud chcete docílit efektu tenké francouzké palačinky smíchejte naši směs s větším množstvím tekutiny: vody či mléka

Složení:

Protein Blend (syrovátkový proteinový koncentrát (35%) (mléko), koncentrát mléčné bílkoviny (30%), vaječný bílek Protein (5%)), Ultra Fine oves (18%), Medium Chain Triglyceridy (5%), sušené odtučněné mléko , lněného semínka Powder (2%), přírodní barva (Caramel [Javorový sirup Příchuť Only]), přírodní příchuť (Options Ochucené jediný), Hydrogenuhličitan sodný, emulgátor (sójový lecitin), sladidlo ([Options Ochucené Only] Sucralose®).

Alergeny:

Syrovátka, mléko, vajíčka, oves, soja.

Nutriční informace: