LIFE PRO FIT FOOD INSTANT OATS PREMIUM 1600g

Hodnocení produktu 2.2 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Instant Oats Premium Life jsou prémiové ovesné vločky od Life Pro. Jejich skvělé výživové hodnoty si můžete vychutnat v 9 různých lahodných příchutích, takže nikdo nebude bez své oblíbené. Jsou bohaté na sacharidy, bílkoviny, vlákninu, vitamíny a minerály.

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Life Pro Nutrition
 
179,–
+ -

LIFE PRO FIT FOOD – INSTANT OATS PREMIUM

Oves je jednou z obilovin, který se ve světě „zdravého stravování“ dostává více do povědomí i běžné populaci. Díky svým vlastnostem je navíc ideální jak pro čistě dietní cíle, tak pro sportnovní cíle. Naše Instantní ovesná kaše Premium je proto ideální volbou doslovak pro každého

Jeden z nejvýraznějších aspektů těchto ovesných vloček od Life Pro souvisí s obsahem sacharidů, který se pohybuje mezi 60 a 70 % celkového složení. Je důležité upřesnit, že se jedná o pomalu vstřebatelné sacharidy, takže jejich vlastnosti se postupně a dlouhodobě projevují, čímž se snižuje riziko výskytu inzulínových špiček.

Na druhou stranu Instant Oats Premium obsahují pozoruhodné množství bílkovin s důležitou biologickou hodnotou. Patří mezi obiloviny nejbohatší na aminokyseliny, protože obsahuje 6 z 9 esenciálních aminokyselin, které jsou nejvýznamnějšími látkami z hlediska sportovní výkonnosti.

Pokud k tomu přidáme vlákninu, vitaminy a minerální látky, vznikne výrobek s nesmírně příznivými vlastnostmi; prospěšný pro zdraví a celkovou pohodu; a také skvělý doplněk sportovní stravy, s vlastnostmi určenými zejména ke zlepšení fyzické výkonnosti.

PROČ BYCH MĚL UŽÍVAT INSTANT OATS PREMIUM?

Pokud máte nějaké sportovní cíle nebo se chcete jen zdravě stravovat, jsou Instant Oats Premium ideální volbou, protože mají velmi cenné vlastnosti

Jak jsme již uvedli, nejpozoruhodnější na ovsu je vysoký obsah sacharidů. To by samo o sobě bylo skvělou zprávou, protože by to znamenalo, že má schopnost poskytnout dodatečnou energii, kterou lze využít k lepším výkonům v téměř jakékoli sportovní disciplíně. Nicméně skutečnost, že se jedná o pomalu vstřebatelné sacharidy, jim dodává zvláštní nádech. Tyto kalorie z uhlohydrátů lze využít po delší dobu, takže jsou ideální zejména pro intenzivní a dlouhotrvající sportovní výkony.

Co se týče bílkovin, jejich úlohu při fyzickém výkonu nemusíme snad vysvětlovat nikomu. Instant Oats Premium jsou bohaté na esenciální aminokyseliny, jako je leucin a threonin. Tímto způsobem přímo působí skrze aminokyseliny na svaly, usnadňuje jejich růst, chrání jejich vlákna před katabolismem a obecně zajišťuje jeho správnou výživu. Zlepšuje také regenerační procesy po vysoce náročném cvičení.

Důležitá je také role vitaminu E v metabolismu organismu.

Role vitaminů je pro sportovce klíčová zejména pro jejich antioxidační vlastnosti, které zabraňují tomu, aby se nadbytek volných radikálů stal zdravotním problémem.

Vláknina i minerální látky to vše doplňují o benefity pro zdraví sportovce. Kontrola hladiny cholesterolu a cukru a zlepšení trávicího systému jsou některé z jejich vlastností.

VÝHODY INSTANT OATS PREMIUM

  • Vysoký obsah pomalu vstřebatelných sacharidů
  • Poskytují trvalou energii po dlouhou dobu
  • Vysoká biologická hodnota bílkovin
  • Může zlepšovat svalovou výkonnost
  • Může usnadňovat růst svalové hmoty
  • Bohatý na vlákninu
  • Obsahuje vitaminy a minerální látky
  • 9 skvělých příchutí

NÁVOD K PŘÍPRAVĚ:

Smíchejte 100 g Instant Oats Premium s vodou, mlékem nebo ovocnou šťávou (množství dle preferencí). Užívejte 1 až 3krát denně nebo podle potřeby.

SLOŽENÍ

Celozrnná ovesná mouka, odtučněný čistý kakaový prášek (16 %) (Brownie a Choco-Hazelnut), čokoládové lupínky (Cookies choco-dips), aromata, barvivo červená řepa (E-162) (Strawberry cheesecake), sladidlo (sukralóza E-955).

//Ochucené varianty:// Celé ovesné vločky, čistý odtučněný kakaový prášek (16 %) (Brownie a Choco-Hazelnut), čokoládové dipy (Cookies choco-dips), aromata, barvivo z červené řepy (E-162) (Strawberry cheesecake), sladidlo (sukralóza E-955).

Alergeny: Obsahuje lepek. Vyrobeno v zařízení, které zpracovává bílkoviny mléka, sóji, vajec a lepku.

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu