LIFE PRO FIT FOOD TASTY RICE CHOCO MONKY 1000g

Hodnocení produktu 3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

PRO DĚTI:

Tasty RiceChoco Monky je lahodná, předvařená, předem želatinovaná rýžová mouka, snadná na přípravu, s jedinečnou lahodnou chutí čokoládových tyčinek Monky.

Detailní popis

Kód: LPRO-002-MONK
Výrobce: Life Pro Nutrition
Příchuť: Choco Monkey
Dostupnost: skladem
 
149,–
+ -

LIFE PRO FIT FOOD – INSTANT TASTY RICE : ČOKO MONKY (LIMITKA)

Speciálně pro mlsouny a pro děti Naše skvělá instantní rýže Tasty Rice v příchuti Choco Monky. Co to znamená? Exkluzivní chuť vašich oblíbených čokoládových tyčinek Monky.

Asi se shodneme, že rýže je unikátní potravina. Proto ji miluje téměř každý. Rýže je skvělá pro mnoho svých vlastností, ale z výživového hlediska je také jedinečná. Jedinečnost tkví ve vyvážené kombinaci uhlohydrtátů s vysokým glykemickým indexem, specifickou rýžovou bílkovinou a neopomenutelnou směsí minerálů a nutrientů.

Tasty Rice nabízí to nejlepší z rýže, ale rychlejší a komfortnější na přípravu. Naše Instatnní rýže prochází specifickým procesem, který ji přeměňuje, tzv. předželatinizací. Díky tomuto procesu se snadno rozpouští a přitom si zachává své nutriční hodnoty.

A co že to ta před-želatinace je? Při předželatinaci se rýžová zrna vaří, aby se změnila jejich tradiční struktura škrobových zrn. Výsledkem je předželatinovaná rýžová mouka, která se snadno používá a umožňuje přípravu mnoha receptů a kombinací.

Rýže se celosvětově stala velmi oblíbenou v oblasti sportu a fitness, kde je jednou z hlavních potravin. Nový způsob v podobě rýžových kaší je pohodlnější, rychlejší a umožňuje vychutnat si lahodné sladké chutě se všemi výhodami samotné rýže.

JAKÉ JSOU VLASTNOSTI TASTY RICE CHOCO MONKY?

Tasty Rice je zdrojem sacharidů s vysokým glykemickým indexem. Sacharidy, které obsahuje, jsou v lidském těle rychle vstřebávány.

Zachovává si vitaminy a minerální látky celého zrna rýže: Je zdrojem vitamínů: B1, B2, B3 a B6 a minerálních látek: vápníku, fosforu, zinku

Limitovaná varianta Choco Monky obsahuje na rozdíl od dalších příchutí karamelizované sušenky a alkalizované pravé kakao

JAKÉ JSOU VÝHODY RÝŽE TASTY RICE?

 • Poskytuje rychlý zdroj energie. Pomáhá načerpat zásoby glukózy před tréninkem, takže vyčerpané zásoby glukózy po tréninku mohou být doplněny a obnoveny.
 • Její stravitelnost a vstřebatelnost je mnohem rychlejší než u jiných běžných rýžových mouk.
 • Vyhnete se zažívacím potížím, protože předželatinizace, usnadňuje proces trávení.
 • Rozpouštění v mléce, džusu nebo vodě je mnohem snazší.
 • Lze ji také použít jako zahušťovadlo k dodání textury dezertům, koláčům a mnoha dalším receptům.
 • Neobsahuje GMO

LAHODNÁ PŘÍCHUŤ CHOCO MONKY.

Jedinečné chuti všemi oblíbené čokoládové tyčinky bylo dosaženo kombinací tří složek: karamelizovaných sušenek (Speculose), alkalizovaného kakaa a sukralózy

Alkalizované kakao

Zachovává všechny přirozené vlastnosti čistého kakaa.

Zdroj antioxidantů.

Proces alkalizace snižuje hořkost přirozeně přítomnou v kakau.

Karamelizované sušenky.

Instantní ovesné vločky Choco Monky obsahují lahodné skutečné kousky sušenek Speculoos.

JAK UŽÍVAT TASTY RICE?

Předželatinovanou rýžovou mouku Instant Tasty Rice lze použít jako přísadu do receptů, a to buď neutrální chuti, nebo sladkých příchutí.

 • 1. Lze ji kombinovat s dalšími přísadami v receptech, a to buď neutrální chuti, nebo sladkých chutí, ve kterých byla navržena.
 • 2. Lze ji kombinovat s jinými potravinami, jako jsou bílkoviny, ořechy, nebo ji díky její krémové struktuře začlenit do receptů jako zahušťovadlo.

Pro jeho přípravu stačí smíchat požadované množství nebo odměrku 50 g s vodou, mlékem, smoothie nápojem nebo džusem dle vlastního výběru, dokud není dosaženo hustší nebo řidší textury, v závislosti na osobních preferencích.

KDY UŽÍVAT CHUTNOU RÝŽI?

Tasty Rice je ideální pro různé příležitosti:

 • 1. Jako snídaně: jako zdroj sacharidů ideální pro začátek dne s energií.
 • 2. Před tréninkem: aby poskytla zdroj sacharidů ideální pro začátek dne s energií.
 • 3. Po tréninku: s cílem doplnit spotřebovanou glukózu a podpořit regeneraci.

SLOŽENÍ

Předželatinovaná rýžová mouka, odtučněný čistý kakaový prášek, aromata a sladidlo: sukralóza.

Alergeny: Může obsahovat stopové množství mléka (příchuť bílá čokoláda) Vyrobeno v zařízení, které zpracovává bílkoviny mléka, ryb, sóji, vajec a lepku.

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu