LIFE PRO FIT FOOD PROTEIN PIZZA BASE 250g

Hodnocení produktu 3.3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Hotový proteinový korpus na pizzu. I Pizzu jde dělat dietně. Zkuste Protein Pizza Base od Life Pro a budete spokojení.

  • Low Calorie
  • Low Carb a k tomu
  • High Protein
  • Vegetarian friendly

Detailní popis

Kód: LPRO-004
Výrobce: Life Pro Nutrition
Velikost: 250g
Dostupnost: skladem
 
149,–
+ -

LIFE PRO FIT FOOD PROTEIN PIZZA BASE

Pokud ji něco odlišuje od tradičních pizz, pak je to její vynikající složení: má vysoký obsah bílkovin, který činí více než 34 % z celkové hmotnosti. Byla vyrobena ze směsi různých zdrojů rostlinných bílkovin pšeničné bílkoviny, pšeničné mouky a sójové. Protože má tak vysoký obsah bílkovin, je množství sacharidů, které obsahuje, mnohem nižší.

Kromě toho má proteinový základ na pizzu nízký obsah kalorií: je ideální pro všechny, kteří chtějí dodržovat zdravou stravu, aniž by opustili svá oblíbená jídla.

JAKÉ JSOU VÝHODY PROTEINOVÉHO ZÁKLADU NA PIZZU?

Rostlinné bílkoviny: jedná se o korpus na pizzu s nejvyšším obsahem bílkovin, co jsme viděli. Obsahuje 34,5 %, kterých bylo dosaženo díky kombinaci 3 zdrojů rostlinných bílkovin. Vyrábí se z pšeničné bílkoviny, pšeničné mouky a sójové mouky.

Bílkoviny jsou makronutrienty, které nejvíce zasytí. Jsou zodpovědné za udržování a budování svalové hmoty. Jsou ideální pro všechny, kteří dbají na zdravou stravu.

Nízké množství sacharidů: jedná se o pizzu s nízkým obsahem sacharidů, ideální pro ty z vás, kteří usilují o odbourávání tuků, s méně než 5 gramy sacharidů na porci.

Nízký obsah tuku: V každé porci je méně než 1 gram tuku: což dělá z našeho korpusu prostě nejdietnější výrobek svého druhu na trhu.

Díky těmto nutričním hodnotám vám naše Protein Pizza base umožňuje udržet si zdravý životní styl, aniž byste se vzdali lahodné chuti pizzy. Připravit si pizzu doma nebylo nikdy jednodušší.

JAK SI PŘIPRAVIT NAŠI PIZZU?

Předehřejte troubu na 220 °C . Přidejte ingredience podle chuti. Vyjměte a umístěte výrobek na prostřední rošt. Pečte 5 až 8 minut dozlatova podle chuti.

SLOŽENÍ

MIX protein pizza protein mix (PŠENIČNÁ bílkovina, SÓJOVÁ bílkovina, rýžová bílkovina), PŠENIČNÁ mouka, SÓJOVÁ mouka, sůl, emulgátory (SÓJOVÉ mléko a mono a dlglcérldos mastných kyselin) voda, slunečnicový olej, droždí, konzervant (E-282).

Alergeny: pšenice, soja, lepek

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu