APPLIED NUTRITION MCT OIL

Hodnocení produktu 3.2 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Zcela rostlinné MCT oleje z udržitelných zdrojů, jako skvělý zdroj zdravých tuků a energie. MCT oleje jsou triglyceridy se středním řetězcem.

Detailní popis

Kód: APN-022
Výrobce: Applied Nutrition
*: 490ml
Dostupnost: skladem
 
642,–
+ -

APPLIED NUTRITION MCT OIL – TRIGLYCERIDY SE STŘEDNÍM ŘETĚZCEM

MCT Oil je komplex triglyceridů se středním řetězcem a to zcela rostlinného původu. Suroviny použité při výrobě jsou pouze z udržitelných zdrojů.

KLÍČOVÉ BENEFITY

  • Alternativní zdroj energie
  • Snadno vstřebatelné MCT
  • Veganské

DOPORUČENÉ POUŽITÍ

Užívejte 1 porci (1 polévková lžíce nebo půl dávkovacího víčka) 1–3krát denně, nejlépe s jídlem.

TESTOVÁNO PRO ATLETY

Každá složka podléhá před výrobou přísné kontrole a testování zakázaných látek v rámci sledovaného programu. Konečné produkty pak podléhají náhodnému testování v akreditované laboratoři ISO 17025 s cílem poskytnout nejvyšší úroveň jistoty, že jsou pro sportovce bezpečnější.

POZOR

Před použitím tohoto přípravku se poraďte se zdravotníkem, v případě, že jste mladší 18 let, těhotná nebo kojící nebo pokud máte jakékoliv zdravotní problémy nebo užíváte léky na předpis. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Tento výrobek skladujte na chladném suchém místě, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní množství. Alergeny jsou uvedeny tučně.

GMP

Tento produkt byl vyroben v zařízení GMP pod přísnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna konzistentní vysoká kvalita, která splňuje požadavky rozhodnutí o registraci nebo specifikace produktu.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky: Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.