Myprotein My Lasagne 6x100g

Hodnocení produktu 3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

Související produkty

MyProtein My Lasagne 6×100g

MyLasagne jsou perfektní potravina pro každého, kdo drží na uzdě příjem uhlohydrátů. Normální těstoviny jsou nevhnodné, neboť obsahují velké množství prázdných kalorií z mouky a poměrně vysoké množství cukrů. Oproti tomu naše dietní Lasaně z konjakové mouky obsahují jen 7 kalorií a jsou zcela bez cukrů a tuků. Kromě toho MyLasagne nabízejí ve 100g krásnou dávku 3,5 gramů vlákniny, která vás bezezbytku zdravě zasytí. Pokud si chcete spestřit svůj jídelníček, máme tu i další super potraviny:MyPen­neMySpaghet­tiMyNoodlesMy­FettucineMy­RiceŽijte pestře!

Díky těmto vlastnostem jsou naše Lasagne skvělou potravinou do všech diet a redukčních plánů hmotnosti.

Výhody My Lasagne s Konjak moukou

  • Obsahuje Konja­kovou moukumá prokazatelný vliv na snížení tě­lesné hmotnosti 
  • BEZ cukrumé­ně než 0,1 g s­acharidů a tu­ků
  • 7 kalorií v jed­né porci
  • Uvařené za 1 minutu

 

Co je to Konjac a proč ho používáme?

Amorphophallus Konjac, houba, která je podobná naší bramboře. Jedná se o houbu původem z Asie. V Japonsku ji znají spíše pod názvem Konnyak. Konjaková brambora se pěstuje jak cíleně, tak je možné ji najít i planně. Japonci konzumují konjak opravu hodně dlouho, mluví se až o 1500 letech. Zhruba od 6. století se o něm mluví jako o léčivé bylině – plodu. Co se složení týče je z 97% tvořen vodou, 3% tvoří polysacharid glucomannan a vláknina. Konjak je dále bohatý na minerály a je znám také tím, že obsahuje téměř nulové množství kalorií.

Pro své vlastnosti je Konjak velice vhodný pro všechny formy redukčních diet. Neobsahuje kalorie a přitom zasytí. Dokážete tedy hubnout aniž by jste nutně museli radikálně změnit své stravovací návyky.

Příprava My Lasagne

My Lasagne se připraví velice snadno. Jednoduše propláchněte My Lasagne studenou vodou, a pak je vařte 1 minutu v mikrovlnné troubě, a nebo nebo 2–3 minuty na pánvi. Pak přidejte do těstovin jen svou oblíbenou omáčku, salát a maso a máte super dietní a přitom chutné jídlo.

Složení

 Ve 100g
Energie 30kJ / 7 Kcal
Tuk 0,1g
z toho saturované 0,1g
Uhlohydraty 0,1g
z toho jednoduchých cukrů 0,1g
Vláknina 3,5g
Proteiny 0,1g
Sůl 0,1g

Voda, Konjaková moučka (3,6%), Zpevňující látka: E526