GENIUS NUTR FLAVOR DROPS 30 ml

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Silné, aromatické, sladké a bez kalorií. To je stručná charakteristika ochucovacích kapek iDrops od Genius Nutrition.

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Genius Nutrition
 
119,–
+ -

GENIUS NUTRITION FLAVOR DROPS

Pro všechny, kteří milují lahodné sladké chutě, ale nechtějí je získávat z vysoce kalorických výrobků bohatých na cukr, jsou tu iDrops od Genius Nutrition! Ty neobsahují žádný cukr, tuk ani kalorie, a proto se skvěle hodí do zdravého životního stylu nebo do diety s omezením kalorií.

Kapky iDrops od Genius Nutrition se dodávají v praktické lahvičce s pipetou, díky níž snadno a s dávkováním dodáte svému oblíbenému koktejlu extra sladkou chuť. Nebo si přidejte pár kapek do ovesné kaše, jogurtu či tvarohu a vychutnejte si lahodnou sladkou snídani.

ZPŮSOB POUŽÍVÁNÍ:

Přidejte 3–5 kapek iDrops (3 kapky odpovídají 0,15 ml) do libovolného produktu (např. jogurtu, tvarohu, ovesné kaše nebo proteinového koktejlu).

Nepřesahujte denní doporučenou dávku. Po rozbalení pořádně uzavřete. Skladujte na tmavém, suchém místě mimo dosah dětí. Výrobní číslo / datum spotřeby uveden na obalu.

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu