SKINNY ZERO CHOCAHOLIC SYRUP 425ml

Hodnocení produktu 4.3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Speciální novinka pro Čokaholikové fanatiky. Extra sirupy s extra dávkou čokolády – to je britský Skinny Zero Chocaholic Syrup

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Skinny Food
 
139,–
+ -

SKINNY FOOD – ZERO CHOCAHOLIC SYRUP

Naším nejnovějším přírůstkem do rodiny Chocaholic jsou tyto naprosto čokoládové a nebesky hutné čokoládové sirupy, který neobsahují žádný přidaný cukr a jsou ideální pro přidání do sladkých pochoutek, jako jsou nízkokalorické muffiny, brownies nebo sušenky.

Můžete ho také použít do mléčných koktejlů, horkých nápojů nebo dokonce na zmrzlinu!

V ČEM JE NÁŠ ČOKOLÁDOVÝ SIRUP CHOCAHOLIC TAK SKVĚLÝ?

Je naprosto ideální pro všechny, kteří dodržují specifické dietní plány, jako je veganství, vegetariánství, bezlepková dieta a Keto dieta. Ať už držíte striktní dietu a chybí vám v životě sladké, nebo prostě chcete ze svého jídelníčku vyřadit nějaké kalorie navíc, proč nedat šanci našim sirupům Chocaholic?

JAK CHUTNÁ?

Je těžké uvěřit, že tento čokoládový sirup je veganský, nabízí krémovou chuť a strukturu mléčné čokolády, která je srovnatelná s předními čokoládovými omáčkami a sirupy na trhu.

KDY HO POUŽÍT?

Čokoládovou omáčku i další naše sirupy můžete použít na mnoho oblíbených dezertů, ať už pečete od základu, nebo jen hledáte nový způsob, jak si dopřát zmrzlinu.

Zde je několik chytrých a jedinečných způsobů, jak můžete použít naše sirupy Chocaholic:

 • Zmrzliny a zmrzlinové poháry – doplňte zmrzlinu naší omáčkou s nulovým obsahem kalorií a přejděte od základních zmrzlinových pohárů až po poháry ve stylu amerických restaurací.
 • Brownie & Cookie – jakmile upečete své nejnovější dobroty, přelijte je naším sirupem Chocaholics a dodejte jim bohatou tak novou čokoládovou chuť.
 • S ovocem – přiznejte si, že všechno ovoce chutná lépe s čokoládou, a s naší čokoládou s nulovým obsahem kalorií je to navíc zcela bez výčitek svědomí.

VÍCE O NAŠÍ KOLEKCI CHOCAHOLIC

Naše kolekce Chocaholic se neustále rozšiřuje a vyvíjí nové a kreativní výrobky, které jsou nízkokalorické, s nízkým obsahem cukru a extra čokoládovou chutí i texturou. Máme širokou nabídku alternativ čokolády, které jsou bezlepkové, vhodné pro vegany a nízkokalorické, a jsou k dispozici online.

A JAKÉ MÁ SKINNY PŘÍCHUTĚ U SVÝCH SIRUPŮ?

 • Chocaholic – Caramel
 • Chocaholic – Choco Coconut
 • Chocaholic – Choco Hazelnut
 • Chocaholic – Choco Vegan Drops (lentylky)
 • Chocaholic – Turkish Delite
 • Chocaholic – Peanut
 • Chocaholic – Choco Mint
 • Chocaholic – Honey comb
 • Chocaholic – Orange

V ČEM JE NÁŠ ČOKOLÁDOVÝ SIRUP CHOCAHOLIC TAK SKVĚLÝ?

 • Nulový obsah kalorií ✓
 • Bezlepkové a vhodné pro celiaky ✓
 • Vhodné pro vegany a vegetariány ✓
 • Bez tuku ✓
 • Bez přidaného cukru ✓

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ

Porce – 10ml. Jednu porci sirupu použijte jako přísadu do pokrmů. Používá se podle individuální potřeby, spotřebujte ihned po přípravě.

Separace tekutiny je přirozený proces. Před použitím dobře protřepejte. Podmínky skladování : Skladujte na chladném místě, mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 4 týdnů.

SLOŽENÍ

Chocaholic Vegan Drops: Voda, zahušťovadla (sodná sůl karboxymethyl­celulózy, xantanová guma), kakaový prášek, aroma, kyselina (kyselina mléčná), barvivo (siřičitanoamonný karamel), sůl, sladidlo (sukralóza), konzervační látky (sorban draselný, benzoan sodný).

Chocaholic – Caramel: Voda, zahušťovadla (sodná sůl karboxymethyl­celulózy, xantanová guma), kakaový prášek, aroma, kyselina (kyselina mléčná), barvivo (siřičitanový amoniakální karamel), sůl, sladidlo (sukralóza), konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný).

Chocaholic – Choco Coconut: Voda, zahušťovadla (sodná sůl karboxymethyl­celulózy, xantanová guma), kakaový prášek, aroma, kyselina (kyselina mléčná), barvivo (siřičitanový amoniakální karamel), sůl, sladidlo (sukralóza), konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný).

Chocaholic – Choco Hazelnut: Voda, zahušťovadla (sodná sůl karboxymethyl­celulózy, xantanová guma), kakaový prášek, aroma, kyselina (kyselina mléčná), barvivo (siřičitanový amoniakální karamel), sůl, sladidlo (sukralóza), konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný).

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu