SKINNY CREAMER BARISTA ZERO CALORIE 425ml

Hodnocení produktu 2.9 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Náhrada šlehačky do mléka? Toppingu na dezerty? a bez kalorií – seznamte se – Zero calorie Creamer od Skinny Food

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Skinny Food
 
139,–
+ -

SKINNY FOOD – SKINNY BARISTA ZERO CALORIE CREAMER

S potěšením uvádíme na trh naši vlastní nemléčnou smetanu do kávy, kterou si můžete vychutnat v kávě, čaji, koktejlech, kaších, dezertech a dalších nápojích. Je to skvělý způsob, jak přidat alternativu mléka, která obsahuje také ochucovadla a je slazená, takže není třeba přidávat žádný cukr do toho, s čím ji používáte.

Stačí jednoduše přidat tolik, kolik si přejete, abyste vytvořili dokonalý nápoj, do kterého jej používáte.

Naše nemléčná smetana do kávy s lískovými oříšky má bohatou, opečenou oříškovou příchuť – je ideální pro přidání kapky rafinovanosti do jakéhokoli horkého nápoje! Tuto smetanu si můžete vychutnat, jakkoli budete chtít, ale zejména v kávě, abyste získali extra chuť zemité, oříškové vůně!

K dostání v mnoha lahodných příchutích: Original, Vanilla, Hazelnut, Mocha a Caramel.

JAKÉ NUTRIČNÍ VÝHODY MÁ SKINNY CREAMER?

  • Bez alergenů
  • Vhodné pro keto a paleo stravování
  • Bezlepkové a vhodné pro celiaky
  • Vhodné pro vegany a vegetariány
  • Bez tuku
  • Bez mléka a laktózy
  • Bez přidaného cukru

Hledáte nového nejlepšího kamaráda do kávy, nebo jako topping na vaše dezertíky? Tak vám garantujeme, že jste ho právě našli

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ

Porce – 10ml. Jednu porci si vmáčkněte do své kávy, mléčného nápoje, do čaje, kaší nebo třeba jako polevu na svůj dezert.

Separace tekutiny je přirozený proces. Před použitím dobře protřepejte. Podmínky skladování : Skladujte na chladném místě, mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 4 týdnů.

Složení:

Hazelnut: Voda, zahušťovadla (citrusová vláknina, xantanová guma), aroma, sůl, kyselina (kyselina citronová), sladidlo (sukralóza), konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), barvivo (oxid titaničitý, karoten).

Karamel: Voda, kakaový prášek, aromata, zahušťovadla (citrusová vláknina, xanthanová guma), barviva (oxid titaničitý, karamel E150D, karoten), sůl, kyselina citronová, sukralóza, konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný).

Mocha: Voda, kakaový prášek, aromata, zahušťovadla (citrusová vláknina, xanthanová guma), barviva (oxid titaničitý, karamel E150D, karoten), sůl, kyselina citronová, sukralóza, konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný).

Original: Voda, zahušťovadla (citrusová vláknina, xantanová guma), aroma, sůl, kyselina (kyselina citronová), sladidlo (sukralóza), konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), barvivo (oxid titaničitý, karoten).

Vanilla: Voda, zahušťovadla (citrusová vláknina, xantanová guma), aroma, sůl, kyselina (kyselina citronová), sladidlo (sukralóza), konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), barvivo (oxid titaničitý, karoten).

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu