FIT CUISINE FLAVO DROP 38ml

Hodnocení produktu 2.7 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Koncentrované ochucovací a sladící kapky Flavo drops od anglického výrobce Fit Cousine.

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Applied Nutrition
 
155,–
+ -

FIT CUISINE FLAVO DROP – KAPKY BEZ KALORIÍ CO PŘIDAJÍ CHUŤ

Diety a hlídání si kalorií je součástí moderního zdravého životního stylu. Je to dáno tím, že v obchodech je více a více nezdravých potravin, polotovarů a kaloricky přebujelých potravin, které se snaží dělat z lidí otroky cukru. Hlídat si přijaté kalorie je proto nutným zlem pro inteligentní sportovce. Jak si ale ochucovat své potraviny a přitom si nenakládat zbytečné kalorie? Odpovědí jsou třeba tyto ochucovací kapky. Můžete si s nimi ochutit veškeré potraviny, které by měly být sladké: vločky, palačinky, rúzné domácí tyčinky a koláče, jogurty, tvarohy, dokonce proteinové koktejly.

FIT CUISINE | ZDRAVÉ VAŘENÍ PO ANGLICKU

Fit Cuisine je pod-značka známého Britského producenta Applied Nutrition. Kdo by nechtěl mít doma „zdravou kuchyni“. Tak by se dal přeložit název značky. Ve fit kuchyni se tentokrát uvařily Veganské dietní výrobky, které skvěle ochutí vaše kuchařské nebo cukrářské výrobky.

Sladké sirupy v mnoha příchutích byly tím prvním co se ve Fit Cuisine ukuchtilo. A protože těmto kuchařům chybělo v nabídce jiných producentů několik příchutí, tak si je hned udělaly. Přesvědčte se sami šíří příchutí.

Slané omáčky byly hned druhé, co obohatilo nabídku této značky. A opět tu máme hned více jak tucet různých příchutí omáček, dressingů a dipů, kterými si dochutíte nejen maso, ale také zeleninové saláty, sendviče, toasty, těstoviny nebo mořské plody.

Flav dropsy. Bez těch by to dnes již prostě nešlo, proto vzniky tyto speciální extra silné a koncetrované ochucovací kapky v mnoha příchutích.

Zatím posledním výrobkem jsou pravá anglická buráková másla. Doporučuji si někdy udělat radost a vyzkoušet rozdíl mezi másly, které známe od Českých výrobců a tohoto Britského

HLAVNÍ RYSY FLAVO DROPS KAPEK

 • Žádné kalorie, sacharidy a cukr
 • Vhodné pro vegany
 • 100% přírodní aroma

DOPORUČENÉ POUŽITÍ

Přidejte 5–10 kapek do požadovaného jídla nebo nápoje. 5 kapek odpovídá 0,25 ml, což v každé 38ml lahvičce představuje přibližně 150 dávek.

NUTRIČNÍ INFORMACE

Žádné kalorie, žádné sacharidy, žádný tuk. Alergeny: Žádné.

Složení:

 • Přírodní aroma, deionizovaná voda, sladidlo (sukralóza).
 • Banán: Přírodní barvivo (kurkuminový extrakt E100).
 • Černý rybíz: Přírodní barvivo (extrakt z červené řepy E162).
 • Žvýkačka: Přírodní barvivo (extrakt z červené řepy E162).
 • Třešeň: Přírodní barvivo (extrakt z červené řepy E162, kurkuminový extrakt E100).
 • Čokoláda: Přírodní barvivo (karamel E150a, extrakt z červené řepy E162).
 • Citron: Přírodní barvivo (kurkuminový extrakt E100).
 • Mix lesního ovoce: Přírodní barvivo (extrakt z červené řepy E162).
 • Pomeranč: Přírodní barvivo (extrakt annatto E160b, extrakt kurkuminu E100).
 • Passion fruit: Přírodní barvivo (extrakt Annatto E160b, kurkuminový extrakt E100).
 • Malina: Přírodní barvivo (extrakt z červené řepy E162).
 • Jahoda: Barvivo (extrakt z červené řepy E162, kurkuminový extrakt E100).
 • Toffee Karamel: karamel: Přírodní barvivo (karamel E150a).
 • Vanilka: přírodní barvivo (karamel E150a).

GMP

Tento výrobek byl vyroben v zařízení GMP za přísné kontroly kvality, aby byla zajištěna stálá vysoká kvalita, která splňuje požadavky registrace (MA) nebo specifikace výrobku.

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu