GOT7 ERYTHRIT 500g

Hodnocení produktu 3.2 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Sladidlo Erytritol tvořené ze 100% z polyolů a 100% bez kalorií

  • GMO free
  • veganské
  • bez kalorií

Detailní popis

Kód: GOT-026
Výrobce: Got7
Velikost: 500g
Dostupnost: skladem
 
219,–
+ -

GOT7 NUTRITION ERYTHRIT

Erythritol je jedním z nejpoužívanějších přírodních sladidel (spolu se stévií) s nulovým obsahem kalorií. Jedná se o méně kontroverzní alternativu sladidla k aspartamu nebo sacharinu. Svou chemickou strukturou patří do skupiny cukerných alkoholů. Erythritol patří do stejné skupiny sladidel jako :sorbitol, lactitol, manitol, xylitol a další. Erythritol je svojí strukturou sladkosti velice podobný klasickému cukru (sacharózy), co do sladkosti je cukru podobný ze 70–80 %

Mnoho osob vyhledává erythritol kvůli zachování nízkého příjmu kalorií a cukrů v jejich jídelníčku. Běžně jej najdeme v nízkokalorických potravinách a výrobcích bez přidaného cukru. Důvod, proč erythritol neposkytuje tělu kalorie ani sacharidy, je velmi prostý. Tělo jej není schopno metabolizovat, a tudíž ani využít pro zisk energie. Je velmi rychle vstřebán v tenkém střevě, avšak dál nemá absolutně žádnou známou funkci v lidském těle a je vyloučen močí.

Další výhodou oproti ostatním náhradám cukru je i fakt, že má menší laxativní vlastnosti.

Nutriční hodnoty Erythritu ve 100g

Energie 0 kJ / 0 kcal Tuky 0 g

  • z toho saturované 0 g

Uhlohydráty 100 g

  • z toho cukry 0 g
  • z toho polyoly 100 g

Vláknina 0 g Bílkoviny 0 g Sůl 0,00 g

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.