BODYLAB TOPPING 290ml

Akce
Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Topping od Dásnkého BodyLabu není obyčejným dietním sirupem. Ovocné příchutě obsahují skutečné ovoce, čokoládové čokoládu… není topping jako TOPping

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: BodyLab
 
199,–
149,–
+ -

BODYLAB SWEET TOPPING – NEKALORICKÉ SIRUPY Z DÁNSKA

Topping od BodyLabu je vlastně sirup s texturou bez přidaného cukru. Naše poleva je perfektní k vločkám, jogurtu, palačinkám, vaflím a dokonce k vašemu rannímu kafi. Sestavili jsme sladké týmy chutných sirupů – všechny bez přidaného cukru. Nyní si s čistým svědomím můžete dopřát něco sladkého k vašim svačinám, aniž byste se přeměnili na hyperaktivní monstrum z přebytku cukru ve sladkostech. Náš Topping vás zbaví chutí na sladké a přitom si skvěle zamlsáte.

BODYLAB POLEVA A CUKROVKA

Zkušenosti ukázaly, že Toppingy od Bodylab jsou do těla vstřebány u každého jinak. U většiny lidí se bude Topping v těle chovat jako dietní vláknina, ale u některých lidi může vláknina způsobit zvýšenou hodnotu krevního cukru. Nemá to velký vliv u zdravých lidí, ale pro diabetiky je hladina cukru důležitá. Proto tento produkt není vhodný pro diabetiky.

Příchuť slaný karamel je pro ty, kteří chtějí jedinečný a velice populární americký zážitek. Slaný karamel kombinuje sladkou krémovou chuť se slanou chutí.

Příchuť Ultimátní (Trojité) čokolády je pro ty, kteří opravdu milují čokoládu – a pro ty, kteří se jí nemohou nabažit! S dobrým svědomím si užijete opravdovou chuť čokolády. Čokoládová příchuť může být použita do čemkoliv, od palačinek až k proteinovým milkshakům – ano, dokonce může být přidán i do kávy. Klasická Čokoláda je oproti Trojité čokoládě, ne tak výrazná, ale nebojte – pochutnáte si!

Malinová poleva je vyrobena z čerstvých a sladkých malin. Bez přidaných umělých ochucovadel a nepotřebných ingrediencí. Maliny jsou kompletně zbaveny přidaných cukrů, takže dostanete skutečnou a autentickou chuť jakou znáte z malinových džemů. Takto příchuť je perfektní pro čerstvé proteinové palačinky, anebo jako poleva do jogurtu, na ovoce či do proteinového shaku.

Jahodová příchuť je vyrobena pro ty, kteří mají slabost na trochu kyselé, sladké a čerstvé. Při výrobě jsme použili 20% skutečných jahod a vyrobili jsme jedinečný produkt na dnešním trhu. Jahodový topping můžete použít klidně na chleba, do jogurtu či na palačinky – dokonce se skvěle hodí i do vašich smoothies nebo proteinových koktejlů.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.