Protein Way DeliNut butter 500g

Recenze
Hodnocení produktu 3.2 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

To nejlepší čokoládové proteinové máslo s ořechy a kousky bílé čokolády. Rozkoš na lžičce má jméno DeliNut Butter od nové značky Protein Way. Žádné doslazování, NULA cukru, NULA sladidel, NULA palmového oleje, NULA chemie

Detailní popis

Kód: PW-001
Výrobce: Protein Way
Velikost: Protein Way DeliNut butter 500g
Dostupnost: skladem
 
349,–
+ -

Protein Way DeliNut butter

Chtěli jsme od svého másla jednu jednoduchou věc: Zabořit do něj lžičku, a vědět, že na něj už nikdy nezapomeneme. Mít ho v paměti tak, jako Nugetu, na které jsme vyrůstali. Tu nezaměnitelnou sladkou chuť oříšků spojenou s bezstarostným vylíznutím malého plastového kelímku. Chtěli jsme máslo, které nás vrátí v čase a dovolí nám vychutnat si tu chvíli pro sebe. Máslo, které má příběh a překvapí nás. Máslo, které bude pořád jiné a přece stejné.

== Zpět k tradicím kvality ==

Zkusili jsme snad stovku variací různých ořechů a čokolády, snad desítku postupů výroby a lámali si hlavu s každou drobností, než jsme dosáhli toho, co jsme si předsevzali. Máslo Delinut butter je pro nás návratem ke kořenům Návratem ke skutečným a kvalitním surovinám a poctivému zpracování. Tak jak jsme to znali z dětství. Kvalita, pro nás není jen prázdnou reklamou, ale zhmotněním filosofie značky Protein Way.

== Co v Delinut butter najdeme? ==

Delinut Butter je máslo s příběhem. Čočky bílé čokolády nasypané na vrchu každého másla píší tento příběh, který chutná pokaždé stejně a přece pokaždé jinak. Kousky bílé čokolády si můžete vychutnat samostatně, a nebo si je nechat postupně rozpustit. Rázem pak získáte pomazánku s fantastickým žíháním rozpuštěné bílé čokolády. Každé takové sousto vám v ústech exploduje novou chutí. Jednou sladší, jednou trochu více hořkou. Díky tomu vás máslo nikdy neomrzí, můžete si ho vychutnávat 100 krát jinak.

V DeliNut Butter je** Belgická čokoláda skutečně Belgická čokoláda a prémiové ořechy jsou jednoduše prémiové ořechy**. Proč o tom více psát? V našich produktech nenajdete náhražky, výplně a různé šidítka. Naše máslo není dokonce ani slazené a to ani sladidly. Je tak sladké, jak jen čokoláda může být, tak proč to tam zbytečně přidávat.

Příběh, který Delinut Butter píše je obohacen o jednu důležitou složku: kvalitní syrovátkový protein. Bylo pro nás neméně důležité, aby si výsledné kalorické hodnoty a poměry živin také zasloužili vaše uznání.

Delinut Butter je pro nás pro všechny, .kteří milují Belgickou hnědou i bílou čokoládu, ořechy a jako bonus kvalitní syrovátkový protein.

Klíčové vlastnosti DeliNut butter

Máslo s příběhem

Belgická čokoláda s bílými kousky čokolády

Kvalitní syrovátkový protein

Ořechy nejvyšší jakosti (lískové a arašidy)

Bez palmového oleje

Vhodný pro vegany a vegetariány

Bez umělých sladidel

Bez cukru

Kalorie 2523 kJ

Kalorie 603 kcal

Uhlohydráty 20g

z toho cukry 8,5g

Bílkoviny 26,5g

Tuky 46,1g

z toho Trans tuky 11,6g

Vláknina 6,6g

Sůl 0,1g

OTEVÍRÁME! KONEC KARANTÉNY NA PRODEJNĚ

Publikováno:

AKTUALIZACE Otevíráme již v pondělí 27.04…čtěte Lepší ceny než na eshopu, Skvělá ochutnávka tyčinek a naše pověstně Starter Packy! Dojděte konečně na kus řeči…