GOT7 Premium Protein Spread 250g

Doporučujeme
Hodnocení produktu 3.3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)
  • 21–26% bílkovin a bez přidaného cukru
  • Nugátový krém a Mléčný krém
  • S křupinkami a nebo hladký krém
  • Vysoký obsah bílkovin a zdravých tuků, vyrobeno v Německu
  • 250g balení

Detailní popis

Kód: GOT-004-250-WSM
Výrobce: Got7
Příchuť: Mléčný krém Smooth - hladká konzistence
Dostupnost: skladem
 
199,–
+ -

Související produkty

GOT7 Prémiové Proteinové máslo : nugátové a mléčné

Německá proteinová pomazánka | bez cukru s 21–26% bílkovin

Premium Protein Spread je úplně nové nugátové máslo vytříbené chuti. Existuje hned ve dvou variantách – křupavé a jemné. Křupavá varianta je vylepšena malými mléčnými proteinovými křupinkami, které umocňují celkovou chuť másla. Pokud rádi mlsáte, ale současně chcete mít čisté svědomí, Premium Protein Spread s nízkým obsahem cukru a vysokým obsahem bílkovin 22–26% je skvělou volbou.

Extra dávka proteinů dělá z tohoto nugátového krému úplně jiný druh potraviny. Můžete si jej užívat na snídani, téměř bez výčitek. Nejčastěji vídáme Protein Spread namazaný na proteinových palačinkách, a nebo rozpuštěné v ranní dávce vloček. Samozřejmě známe i takové gurmány, kteří ho uždibují rovnou ze sklenice. Se svou smetanovo jemnou a vláčnou konzistencí je skutečným gurmánským zážitkem. Rozhodně Vám nebude líto peněz!

-21–26% bílkovin z syrovátkové bílkoviny

-bez přidaného cukru

-Velmi podobná vláčná konzistence jak u komerční Nugety

-Slazené umělým sladidlem

Víme, že pro vytvoření skvěle chutnajícího másla se musíte občas vzdát přehnaných nároků na dietní a šetrné složení. Obzvláště pokud děláte ořechová másla. My ale hledíme dál. Víme, že jediná správná cesta je vymýšlet a hledat nové postupy. Nahrazovat horší suroviny, lepšími. A to nás naplňuje.

Premium Protein Spread má nízký obsah cukru. Přitom chutí a krémovostí vyčnívá nad konkurenci. Namísto cukru obsahuje sladidlo – maltitol, které patří do skupiny polyolů. Ty se získávají z kukuřičného škrobu a má podstatně méně kalorií než stolní cukr. Kromě toho, maltitol je zdravotně nezávadný a obecně je dobře snášen.

Sladidla: maltitol*, rostlinný olej (palmový olej) 29%, koncentrát syrovátkového proteinu 26%, sušené mléko 10%, rostlinný olej (řepkový olej) 8%, emulgátor: sójový lecitin, přírodní aroma

Skladujte na chladném a suchém místě. Obsahuje mléčné výrobky, lískové ořechy, sója a ořechy

*nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.