GoNutrition Burákové máslo Deluxe 500g

Doporučujeme
Hodnocení produktu 3.7 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Peanut Butter Deluxe je přelomovou novinkou od GoNutrition má skutečně fenomenální chuť díky použití pouze 100% přírodních příchutí. Běžné máslo jsme navždy změnili!

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: GoNutrition
 
245,–
+ -

Související produkty

GoNutrition Burákové máslo Deluxe, 500g

„100% Arašidové máslo s delikátními příchutěmi“

  • Vyráběno pouze z přírodních přísad
  • Čtyři delikátní příchutě v 1kg baleních
  • Vysoký obsah bílkovin a zdravých tuků

Peanut Butter Deluxe je přelomovou novinkou od GoNutrition. Vysoký obsah bílkovin a zdravých tuků v tomto másle představuje stálý přísun energie. Naše máslo má skutečně fenomenální chuť díky použití pouze 100% přírodních příchutí.

„Běžné máslo jsme navždy změnili!“

Peanut Butter Deluxe se vyrábí z arašídů prémiové kvality, má vysoký obsah kalorií a poskytuje stálý přísun energie. Díky tomu je naše máslo skvělý kalorický snack, vhodný kdykoliv během dne.

Co je Arašídové máslo Deluxe?

Peanut Butter Deluxe je skvělou novou inovací od GoNutrition. Vzali jsme lahodné hladké arašídové máslo, které už znáte, a přidali jsme čtyři ohromující přírodní příchutě. Peanut Butter Deluxe se vyrábí z arašídů prémiové kvality, má vysoký obsah kalorií a poskytuje stálý přísun energie. Díky tomu je naše máslo skvělý kalorický snack, vhodný kdykoliv během dne.

Kdo by měl používat Arašídové máslo Deluxe?

Peanut Butter Deluxe je vhodný pro každého, bez ohledu na tréninkové cíle, protože jeho složení je vynikající. Díky vysokému obsahu kalorií je vhodné pro každého, komu jde o nabírání svalové hmoty a je taky skvělým zdrojem energie pro váš trénink. Má přirozeně vysoký obsah bílkovin pro podporu růst svalů a vysoký obsah zdraví prospěšných mono a polynenasycených mastných kyselin. Peanut Butter Deluxe je skvělou náhradou sladkostí plných cukru, která vás zasytí.

Jak se Peanut Butter Deluxe vyrábí?

Peanut Butter Deluxe se vyrábí z arašídů prémiové kvality a přírodních ochucovadel. Naše máslo není plné Éček, solí umělých olejů nebo chemikálií, obsahuje jenom přírodní ochucovadla a sladidla.

Co se hodí k našemu Burákovému máslu Deluxe?

Lžička! Vážně. Naše máslo chutná tak dobře, že pro vás bude těžké nesníst celé balení na jedno sezení. Kromě toho můžete máslo rozmixovat do koktejlů a smoothies nebo ho natřít na naše skvělé proteinové palačinky. Peanut Butter Deluxe se hodí také jako přísada do vaření, pro zdokonalení nutričního obsahu jídel.

Mírné oddělení oleje je normální, před použitím dobře promíchejte. Po otevření skladujte na chladném, suchém místě a zkonzumujte do tří měsíců.

Složení Burákového másla Deluxe

Energie: 2732kJ/653kcal Tuk: 53,8g Z toho nasycené tuky: 10,7g Sacharidy: 14,2g Z toho cukry: 6,9g Vláknina: 5,4g Bílkoviny: 28,1g Sůl: 0,34g Nutriční informace založeny na medové příchuti, pro jiné příchutě se mohou mírně lišit.