Scitec Nutrition 100% Peanut Butter Smooth 500 g

Hodnocení produktu 3.1 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

100% PEANUT BUTTER se vyrábí z blanšírovaných, čistých a zdravých argentinských arašídů a je zdrojem přírodních bílkovin, sacharidů a tuků. Jednoduché a vícekrát nenasycené mastné kyseliny, nacházející se v produktu 100% PEANUT BUTTER, jej činí vynikající potravinou pro sportovce, přihlížející na dietu s ohledem na zdraví srdce a vyváženost. Záměna nasycených tuků ve stravě za nenasycené přispívá k udržování normální hladiny cholesterolu v krvi. Snížení příjmu sodíku může přispět k udržování normální hladiny krevního tlaku.

Detailní popis

Kód: sc875
Výrobce: SCITEC NUTRITION
Dostupnost: do 3 pracovních dní
 
220,–
+ -

100 % PEANUT BUTTER ZNAČKY SCITEC NUTRITION

100% PEANUT BUTTER se vyrábí z blanšírovaných, čistých a zdravých argentinských arašídů a je zdrojem přírodních bílkovin, sacharidů a tuků. Jednoduché a vícekrát nenasycené mastné kyseliny, nacházející se v produktu 100% PEANUT BUTTER, jej činí vynikající potravinou pro sportovce, přihlížející na dietu s ohledem na zdraví srdce a vyváženost. Záměna nasycených tuků ve stravě za nenasycené přispívá k udržování normální hladiny cholesterolu v krvi. Snížení příjmu sodíku může přispět k udržování normální hladiny krevního tlaku.

Pro svou vynikající chuť a vysoký obsah energie je ideálním „snackem“, spolu s ovocem nebo i jako přídavek do bílkovinných nápojů, a to mezi jídly nebo v čase blízkém tréninku.  

Doporučené dávkování

Konzumujte 1 dávku (25 g) kešu másla s jídlem nebo v době blízké tréninku. 

Informace pro alergiky

Může obsahovat stopy jiných ořechových plodů!  

Nutričiní informace:

Složení:

arašídy