LIFE PRO FIT FOOD PROTEIN CREAM - SPECULOOS

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Varování – způsobuje závislost. Proteinový lísko-oříškový krém ze skořicových sušenek Speculoos… OMG

Detailní popis

Kód: LPRO-003-SPECUL
Výrobce: LifeLike
Příchuť: SPECULOOS 250G
Dostupnost: skladem
 
179,–
+ -

LIFE PRO FIT FOOD – PROTEIN CREAM SPECULOOS

Asi nemusíme představovat sušenky Speculos, světoznámé skořicové sušenky, bez kterých si těžko představíme Vánoce. Tyto křupavé voňavé skořicové sušenky dobyly celý svět svou vyváženou nezaměnitelnou chutí. A my v Life Pro vám nyní přinášíme krém, plný vůní a chutí z těchto sušenek. Tak co říkáte? Naberete si?

Protein Cream Speculoos je zdravá varianta, ideální pro vaše snídaně, svačiny nebo dezerty, můžete do ní zabořit lžičku nebo krém využít do vašich oblíbených receptů: palačinek, lívanců, fit vaflí nebo toastů. Life Pro Speculoos krém je ideální pro všechny, kteří chtějí jak dbát na svůj jídelníček, tak si vychutnat sladkou nezaměnitelnou sušenkouvou skořicovou chuť.

JAKÉ JSOU VLASTNOSTI LIFE PRO PROTEINOVÉHO KRÉMU SPECULOOS?

Základ krému tvoří lískooříškový krém s vysokým obsahem bílkovin. Každých 100 g lískooříškového krému obsahuje 18 g bílkovin. Lískové oříšky nejsou jen přírodním zdrojem bílkovin, ale také zdravých tuků, vlákniny, vitamínů a minerálních silí. Další bílkoviny jsou doplněny ze syrovátkového koncentrátu WPC80.

  • Složení tvoří 50 % karamelizované sušenky
  • Ořechy jsou vynikajícím zdrojem energie

PRO KOHO JE SPECULOOS PROTEIN CREAM VHODNÝ?

Asi nejtěžší otázka. Ptejme se spíš naopak, pro koho není vhodný. Kdo miluje sušenky Speculoos ten bude na tomto másle závislí.

UPOZORNĚNÍ. Nedávejte nikomu mlsnému. Vysoká pravděpodobnost závislosti!

JAK SE TAKOVÝ KRÉM POUŽÍVÁ"

Krém používejte jako přísadu do svých oblíbených receptů, jako polevu nebo sirup, zahrňte klidně ho do přípravy těsta nebo palačinkových směsí, piškotů, mléčných koktejlů atd. do všech těch receptů, kde si chcete vychutnat jeho lahodnou a jedinečnou chuť speculoos.

SLOŽENÍ

Karamelizované sušenky (Pšeničná mouka, cukr, rostlinný olej (řepkový a palmový olej), cukrový sirup, kypřící agent (sodium carbonate), sůl, skořice), řepkový olej, cukr, emulgátor (sojový lecityn), kys.citronová. Bílá čokoláda bez cukru (sladidlo (maltitol*), rostlinný olej (slunečnicový), WPC protein 80%, prášek z odstředěného mléka), lísko-ořechová pasta, rostlinný olej (slunečnicový), sušené mléčné sérum, laktoza, omulgátor (E322), ořáridbá aroma (vanilka). *Maltitol může ve větším množství způsobovat laxativní obtíže

Alergeny: pšenice, soja, mléko, ořechy, lepek a sezam

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu