FIT CUISINE PEANUT BUTTER 350g

Hodnocení produktu 3.2 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Prvotřídní výběrové burákové máslo z Anglie, pro náročné jazýčky. Zdroj zdravých tuků a bílkovin

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Applied Nutrition
 
99,–
+ -

FIT CUISINE PEANUT BUTTER – BRITSKÉ PRÉMIOVÉ BURÁKOVÉ MÁSLO

Snadno se roztírá

100% pražené arašídy | Bez palmového oleje

KLÍČOVÉ VÝHODY

  • 100% pražené arašídy
  • Přírodní zdroj bílkovin
  • Bez palmového oleje
  • Bez přidaného cukru a soli
  • Bez lepku
  • Bez konzervačních látek
  • Vhodné pro vegany

DOPORUČENÉ POUŽITÍ

Velikost porce (15 g).

Oddělování oleje – olej na povrchu sklenice je přirozený, před použitím sklenici dobře promíchejte lžičkou.

PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ

Skladujte na chladném místě, mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 3 měsíců.

Skladujte na chladném a suchém místě. Obsahuje mléčné výrobky, lískové ořechy, sója a ořechy *nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

//Upozornění://

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu