LifeLike Protein cashew coconut 300g

Hodnocení produktu 3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Proteinové kešu-kokosové máslo od Brněnského výrobce Life Like. Ořechová másla z jejich produkce, patří k tomu nejlepšímu co Český trh nabízí

Detailní popis

Kód: LFL-015
Výrobce: LifeLike
Dostupnost: do 3 pracovních dní
 
199,–
+ -

LifeLike Protein cashew coconut

Vylepšená receptura ! Kombinace kešu krému se sladkým kokosem, kvalitním syrovátkovým proteinem, blahodárným MCT olejem a erythrytolem dá tvým svalům to nejlepší palivo ! Zdroj vysoce kvalitních tuků v kombinaci se zvýšeným obsahem bílkovin a dokonalou chutí.

To přesně si zaslouží tvoje tělo ! Krém je bez konzervantů, aromat a jiných umělých aditiv.

Použité suroviny v Protein cashew coconut & white chocolate:

Kešu ořechy: zdroj kvalitních tuků lahodné krémové chuti

Kokos : se využívá při léčení nervových nemocí, ztrátách paměti, pleťových chorobách a vadách plic. Je vhodným přípravkem proti bolestem pohybového aparátu způsobeným přetěžováním nebo zvýšeným svalovým napětím. Obsahuje proteiny, karbohydráty, nasycené tuky, vápník, křemík, fosfor, hořčík, chlór, draslík, síru, vitamíny B1, B2, B3, B6 a C.

Bílá čokoláda: obsahuje kakaové máslo bohaté na přírodní tuky a vitamin E.

Protein: zdroj bílkovin. Používáme syrovátkový koncentrát s 80% podílem bílkovin ze slovenské mlékárny.

MCT olej: je tělem příjmán jinak než další tuky. Po užití jdou tuky přímo do jater, kde se mouhou rovnou ukázat jako rychlé palivo. Jedná se tedy o zdroj s okamžitě využitelnou energií. Tutot energii dokáže tělo využít i jako palivo pro mozek namísto glukózy.

Erythritol: Přirozeně se vyskytuje v ovoci a dalších potravinách. Jeho největší výhoda je, že nemá téměř žádné kalorie a ovlivňuje produkci inzulínu ! Naše tělo ho nevstřebává. Je vhodný i pro diabetiky, nekazí se po něm zuby a nemá projímavé účinky.

Nutriční hodnoty na 100 g:

Energie: 2314 kj / 553 kcal

Bílkoviny: 18,4 g

Sacharidy/cukry: 22,2 g / 5,4 g

Tuky/nasycené: 45,4 g / 18,9 g

Vláknina: 6 g

Sodík: <0,1 g

Složení:

55% pražené kešu ořechy, 20% kokos, 10% syrovátkový koncentrát, 6% erythritol, 5% MCT olej, 4% kokosový olej, 1% steviol-glykosid