Body & Fit Smart Satay Sauce Peanut Butter 550 gramů

Hodnocení produktu 3.3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Smart Satay Sauce Peanut Butter je Nizozemská kořeněná omáčka od Body & Fit z burákových ořechů se sníženým množství sacharidů

Detailní popis

Kód: BF-061
Výrobce: Body & Fit
*: Smart Satay Sauce Peanut Butter
Dostupnost: na dotaz
 
159,–
+ -

Body & Fit Smart Satay Sauce Peanut butter – Nizozemská buráková omáčka

Milujete Nizozemskou kořeněnou kuchyni? Pak jistě znáte satayovou omáčku z buráků.

kdo nezná satayovou omáčku? Neznáte? Satay omáčka je hojně oblíbená v holandsku, kde se přidává do mnoha jídel a pokrmů. Ale věděli jste, že běžná satayová omáčka má až 27g cukrů ve 100g? To je důvod, proč jsme se v Body & Fit rozhodli trochu nutričně vylepšit satay omáčku. Smart Satay obsahuje v průměru o 82% cukrů méně než běžné omáčky – to znamená že má pouhých 4,9 gramů cukrů.

Hlavní benefity Smart Satayové omáčky

  • Obsahuje o 82% méně cukrů než obyčejná satayová omáčka*
  • Pouze 10g sacharidů na 100g
  • Holandská speciální národní omáčka k mnoha pokrmům
  • Nízké množství cukru, vhodné také pro vegany
  • Připraveno rovnou k užití
  • Neodolatelně chutná
  • Satay omáčku opět můžete i když si hlídáte kalorie!

Milujeme arašídy!

Jak jsme postupovali? Nejprve jsme požádali spřáteleného kuchaře, aby uvařil satayovou omáčku odlehčenou o cukry. Po výběru nejlepších arašídů jako základu omáčky a přidání nejchutnějších bylinek a koření se podařilo vyrobit neuvěřitelně chutnou satay omáčku s výrazně nižším obsahem cukrů. A teď přijde konečně čas, aby jste i vy mohli plně vychutnat plody našeho vyření se Smart Satay omáčkou.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.