FLAPJACK BLACKFRIARS 110g

Hodnocení produktu 3.1 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Zcela nezaměnitelné originální Anglické FlapJacky

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: BLACKFRIARS
 
35,–
+ -

BlackFriars Bakery FlapJack

Zcela nezaměnitelné originální Anglické FlapJacky. Blackfriars patří k původním pekařstvím zabývající se pečením podle tradičních receptur. Je tento produkt vhodný pro vegetariány?

Ano, všechny produkty Blackfriars uvedené na našich webových stránkách jsou vhodné pro vegetariány.

Je tento produkt vhodný pro vegany?

Máme 8 chutí flapjaků, které jsou vhodné pro vegany: – originální, ovoce, třešeň a kokos, meruňka, jablka a maliny, jablka a sultánky, Zázvor s kousky čokolády a flapjack Datle s Vlašskými ořechy.

Je tento výrobek bezlepkový?

Ne. V současné době nemáme žádné výrobky bez glutenu, ale spustíme novou řadu tyčinek, které budou vhodné pro bezlepkovou dietu. Chcete-li zjistit, kdy jsou k dispozici, můžete se zaregistrovat do našeho bulletinu.

Obsahuje tento produkt palmový olej?

Ano, ale používáme na rozdíl od ostatních firem pouze palmový olej, který je z udržitelného zdroje.

Jaké jsou podmínky pro skladování tohoto produktu?

Výrobky by měly být skladovány při pokojové teplotě, mimo chladné prostředí, jako jsou chladničky, mrazničky a klimatizační jednotky.

Může být tento produkt zmrzlý?

Ano. Pokud se je však rozhodnete zmrazit, doporučujeme je pak po rozmražení zkonzumovat do 4 týdnů.

Složení: VLOČKY (41%), Margarín (palmový olej, olej z palmových jader, řepkový olej, voda, sůl, emulgátor (E475), přírodní příchutě), čokoládová příchuť (12%), cukr, palmový olej, Redukovaný kakaový prášek, WHEAT mouka (pšeničná mouka, uhličitan vápenatý, železo, niacin, thiamin), emulgátory (SOYA Lecithin, E476), aromatizovaný cukr, cukr, BRAZIL NUTS (5%).

Alergeny jsou vyznačeny tučně.

Vyrobeno v pekárně, která také zpracovává; Vejce, hořčici, ořechy, arašídy a sezam. POZOR! Palmový olej obsažený ve výrobcích Blackfriars je certifikovaný, tzv.morální a získaný šetrným způsobek ke krajině.