BW PURE WPC 80 - 2000g

Hodnocení produktu 3.3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Anglický bestseller, který předběhl i pověstný Impact Whey. Pure Whey Protein 80 si zákazníky získal svou chutí a rozpustností – a samozřejmě cenou!

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Bodybuilding Warehouse
 
899,–
+ -

BODYBUILDING WAREHOUSE PURE WHEY PROTEIN CONCENTRATE 80

Pure Whey 80 od společnosti Bodybuilding Warehouse je vysoce kvalitní 100% čistý syrovátkový proteinový prášek. Pure Whey 80 je výjimečně kvalitní – používáme pouze ty nejlepší syrovátkové bílkoviny z evropské syrovátky, nadto ještě od krav, krmených trávou. Tyto pak mícháme a ochucujeme ve vlastním moderním výrobním závodě podle vysokých standardů kvality a péče. Díky tomu je Pure Whey 80 nejkvalitnějším proteinem ve Velké Británii a díky tomu, že si vše vyrábíme sami, udržujeme vynikající hodnotu. Neexistuje žádný prostředník, Pure Whey 80 se vyrábí z té nejlepší dostupné syrovátky, míchá se a balí ve vlastní režii. Pure Whey 80 je instantizovaný, nedenaturovaná, snadno se míchá a je k dispozici ve více než 20 příchutích pro váš požitek

Pure Whey 80 obsahuje neuvěřitelných 19 g vysoce kvalitních bílkovin v jedné 25g porci Je vyráběna pokročilým procesem křížové mikrofiltrace při nízkých teplotách, aby zůstala nedenaturovaná a vysoce biologicky dostupná. To zajišťuje, že kromě toho, že se protein velmi snadno míchá, bez nežádoucích hrudek a hrbolků, získáte také vynikající příjem bílkovin a dostupnost aminokyselin (neuvěřitelný profil aminokyselin Pure Whey 80 najdete na stránce níže). Pure Whey 80 je skutečně zlatým standardem syrovátkových bílkovin – s obrovským obsahem 80 % bílkovin, velmi nízkým obsahem sacharidů, nízkým obsahem cukru a nízkým obsahem tuku. Je zdravý, snadno stravitelný, vysoce biologicky dostupný a fantasticky chutná.

Nabízíme jak neochucené, tak ochucené varianty Pure Whey, abychom uspokojili každou chuť – pokud rádi vaříte ze syrovátky, proč nevyzkoušet naše neochucené varianty? Ty jsou vynikající přísadou na vaření, ideální pro domácí recepty.

Pokud jsou ochucené proteiny spíše pro vás, jistě si zamilujete i Pure Whey! Pure Whey se snadno pije, je instatní, takže se skvěle míchá, a vytvořili jsme více než 20 úžasných příchutí, které můžete objevit! Od ikonické „Strawberry“ přes inovativní „Millionaire's Shor­tcake“, „Caramel Biscuit“ až po špičkovou „S'mores“! Pure Whey 80 chutná neuvěřitelně v každé příchuti – a protože je instantizovaná, snadno se také míchá. Pokud máte nějaký chuťový návrh, napište nám. Rádi si vyslechneme vaše návrhy příchutí, a pokud budou dobré, možná je vyrobíme!

JAKÉ JSOU VĚDECKY PROKÁZANÉ VÝHODY PURE WHEY 80?

Protein je jedním z nejoblíbenějších a nejlépe prozkoumaných sportovních doplňků na světě. Po rozsáhlém vědeckém přezkoumání dospěl Evropský úřad pro bezpečnost potravin k závěru, že:

  • Bylo zjištěno, že bílkoviny přispívají k udržení svalové hmoty
  • Bylo zjištěno, že bílkoviny přispívají k udržení normálních kostí
  • Bylo zjištěno, že bílkoviny přispívají k růstu svalové hmoty

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Užívejte 1–2 porce (25–50g) Pure Whey Protein Concentrate 80 nejprve ráno se snídaní a poté ihned po tréninku. Pure Whey 80 si můžete dát kdykoli během dne, když potřebujete jídlo nebo svačinu s vysokým obsahem bílkovin, nebo prostě proto, že vám chutná. Pure Whey Protein Concentrate 80 lze smíchat s mlékem nebo vodou a díky tomu, že je instantní, se snadno rozmíchá. Jednoduše přidejte 1 odměrku Pure Whey Protein do 150 ml vody nebo mléka do šejkru, protřepejte a vypijte. Pro méně intenzivní chuť přidejte více vody, pro intenzivnější chuť méně

Informace o alergenech Alergeny obsažené ve výrobku naleznete ve složkách označených tučně. Vyrobeno v prostředí, kde se zpracovává mléko, vejce, sója, pšenice, arašídy a ořechy.

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu