APPLIED NUTRITION RECOVERY 1000g

Hodnocení produktu 3.1 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Recovery je profesionální směs pro profesionální sportovce. Obsahuje všechno, co potřebuje tělo po intenzivním a dlouhém tréninku. Rychlé bílkoviny, různé druhy uhlohydrátů, elektrolyty i například silně regenerační sušený kokos

Detailní popis

Kód: APN-026
Výrobce: Applied Nutrition
Příchuť: Coconut/lime
Dostupnost: skladem
 
815,–
+ -

APPLIED NUTRITION RECOVERY – SMĚS BÍLKOVIN, SACHARIDŮ, ELEKTROLYTŮ A KOKOSOVÉHO PRÁŠKU

1 kg | 20 odměrek | 10 porcí

Nápoj Recovery od společnosti Applied Nutrition je v čele moderních požadavků na intenzivní potréninkové palivo. Poskytuje rychle se vstřebávající směs syrovátkového proteinového koncentrátu a izolátu, přičemž většina doplňujících cukrů přirozeně pochází z kokosového minerálního prášku, který je také známý tím, že je nabitý klíčovými prvky pro zvýšení rehydratace, spojený s vysokým obsahem vitaminu C, sodíku, hořčíku, vápníku a draslíku, což tvoří klíčovou směs elektrolytů, která pomáhá udržovat rovnováhu tekutin v těle a může pomoci předcházet svalovým křečím.

Applied Nutrition Recovery je ideální pro každého, kdo podstupuje dlouhodobé a intenzivní tréninky/závody, a potřebuje tak dodávat tělu maximální množství klíčových revitalizačních a regeneračních složek, které tělo nezbytně potřebuje.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI RECOVERY

  • Okamžitá regenerace, snižuje účinky DOMS
  • S kokosovým minerálním práškem
  • S obsahem ISO-XP syrovátkového proteinového izolátu
  • Úžasná chuť a snadné míchání
  • Testováno pro sportovce

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Smíchejte 2 vrchovaté odměrky (100 g) se 400–500 ml studené vody a dobře protřepejte. Konzumujte ihned po tréninku.

V případě vytrvalostního výkonu, přesahujícího 3–4 hodiny, si dejte druhou dávku 1 hodinu po výkonu.

*Odměrky jsou pouze přibližné, doporučujeme zvážit na váze.

TESTOVÁNO PRO ATLETY

Každá složka v této dávce podléhá přísné kontrole a testování zakázaných látek před výrobou v rámci sledovaného programu. Konečné produkty pak podléhají náhodnému testování v akreditované laboratoři ISO 17025 s cílem poskytnout nejvyšší úroveň jistoty, že jsou pro sportovce bezpečné.

UPOZORNĚNÍ

Před použitím tohoto výrobku se poraďte s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem, pokud jste mladší 18 let, jste těhotná nebo kojíte dítě, nebo pokud máte známé nebo podezřelé zdravotní potíže a nebo užíváte léky na předpis nebo volně prodejné léky. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu. Tento výrobek skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené použití.

SLOŽENÍ RECOVERY

Syrovátková proteinová směs (mléko) (28 %) (koncentrát a izolát, kokosový minerální prášek (22 %), kukuřičný škrob, dextróza, maltodextrin, přírodní aroma, citrát sodný, citrát draselný, citrát hořečnatý, vitamin C (kyselina askorbová), sladidlo (sukralóza), fosforečnan vápenatý.

TIP NAŠEHO ODBORNÍKA Recovery je téměř nenahraditelný typ výrobku, kterých je obecně velice málo. A s takto vyváženým složením ještě méně. Je zcela zásadní pro mnoho sportovců během závodů. A to jak pro čistě vytrvalostní sporty, jako je triatlon, běh, kolo apod. tak pro silově vytrvalostní sporty, jako jsou bojové sporty, ragby, hokej, crossfit nebo sprinteři. Jeho nejpodstatnější výhodou je, že umí doplnit „vymlácené baterky“ a zrychlit regeneraci včetně doplnění glykogenu ve svalech

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu