Superior 14 Quattro Protein 3000g + GN BCAA 180 tablet/Burmax 90 kapslí

AkceDoporučujemeVýprodej
Hodnocení produktu 2.8 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

!!AKCE!!

Superior 14 Quattro Protein 3000g + GN BCAA 180 tablet nebo Burmax 90 kapslí

Do poznámky v objednávce uveďte o jaký produkt máte zájem

  • GN BCAA 180 tablet nebo Burmax 90 kapslí

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: SUPERIOR 14
 
1 899,–
1 399,–
+ -

Související produkty

Superior 14 Iso Pro Zero 2200 g + Superior 14 Whey Core 908g

Náš tipAkceVýprodej
Tipy – Superior 14 Iso Pro Zero 2200 g + Superior 14 Whey Core 908g
2 048,–1 499,–
Detail

PROTEINOVÝ NÁPOJ QUATTRO ZNAČKY SUPERIOR 14

Superior 14 Quattro Protein byl vyroben tak, abyste co nejrychleji dosáhli Vašich sportovních nebo fitness cílů. Výrobek obsahuje všechny aminokyseliny, které Vaše svaly potřebují k růstu a udržení při velké fyzické zátěži. Rychlá absorpce syrovátkového protein, pomalejší mléčné bílkoviny a nejpomalejší kaseinu poskytuje vetší časový rozsah vstřebávání komplexního aminokyselinového spektra a také zaručuje smetanovou chuť. Hydrolyzovaný hovězí proteinový koncentrát jako doplněk staví tento doplněk výživy na vyšší úroveň s ohledem na jeho profil aminokyselin a obsah kreatinu. Peptidy Glutaminu poskytují svalům neesenciální aminokyselinu v komplexní formě. Superior 14 Quattro Protein je k dostání v 5 lahodných příchutích.

Příchuti: čokoláda-lískových ořechů, arašídové máslo, karamel, sušenky a smetany, malinově jogurt, mango-broskev

Velikosti: 3000 g

Porcí v balení: 85

Tento výrobek obsahuje 4 typy zdrojů kvalitních bílkovin. Obsahuje 64% bílkovin a je určen pro krytí výdajů při zvýšené svalové námaze, zejména pro sportovce, a obsahuje cukr a sladidlo. Protein přispívá k růstu a udržování svalové hmoty, a také k udržení normálního stavu kostí. *

Syrovátkový proteinový koncentrát obsahuje všech 9 esenciálních aminokyselin, které byste měli příjem z Vašeho jídla. S tímto výrobkem můžete doplnit nezbytné aminokyseliny, které pomáhají mimo jiné i k regeneraci. Mléčná bílkovina také obsahuje všechny aminokyseliny, které Vaše tělo potřebuje pro normální vývoj a nejsou obsaženy v syrovátkové frakci ani v obsaženém kaseinu. Kasein se štěpí nejpomaleji a dodává tak tělu aminokyseliny po delší dobu. Superior 14 Quattro Protein obsahuje glutamin, který je nejhojnější volná aminokyselina ve svalových buňkách. Je zde zastoupena ve stabilní peptidové struktuře, která poskytuje rychlejší absorpci. Přijatý po tréninku pomáhá doplnit deficit této aminokyseliny, a v důsledku toho zvyšuje rychlost regenerace.

  • Tato tvrzení vědecky dokázáno a schváleno Evropským úřadem pro bezpečnost potravin.