Superior 14 Tribulus Testo 2500 120 tablet 1+1

AkceDoporučujeme
Hodnocení produktu 4 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

EXTRA SILNÁ FORMULE TRIBULUS TESTO 2500 ZNAČKY SUPERIOR 14

Obsah balíčku:

  • Superior 14 Tribulus Testo 2500 (2×)

Detailní popis

Kód: TRIBU-BOGO
Výrobce: SUPERIOR 14
*: AKCE 1+1
Dostupnost: skladem
 
1 399,–
599,–
+ -

Související produkty

SUPERIOR 14 KUP JEDEN – DRUHÝ MÁŠ ZDARMA : TRIBULUS TESTO + TRIBULUS TESTO

Jedinečná časově omezená akce jednoho z nejprodávanějších testo boostrů TRIBULIS TESTO. Jeden z nejsilnějších tribulusů na trhu pro nový drive v tréninku i v ložnici. Chceš nakoponout své tréninky v „pokovidové době“? Pak ti nesmí toto BOGO (Buy One get One) uniknout.

A CO ŽE JE OBSAHEM BOGO?

2ks Superior 14 Tribulus Testo – 120 kapslí

EXTRA SILNÁ FORMULE TRIBULUS TESTO 2500 ZNAČKY SUPERIOR 14

EXTRAKT Z ROSTLINY TRIBULUS TERRESTRIS!

EXTRA SILNÝ TESTOSTERON BOOSTER!

SEXUÁLNÍ STIMULANT ENERGIE A VITALITA 

Buď pravým mužem s produktem Tribulus Testo 2500!!  Není nic silnějšího!Tanja Rink - Abdullah Ülkü - Tribulus Testo 2500

Tribulus terrestris je extrakt z rostliny kotvičníku lékařského, který se používá ke zvýšení svalové síly a zlepšení fyzické kondice. Po dlouhá staletí se tato rostliny užívala ve starověkém Řecku, Itálii a Africe k podpoře plodnosti a omlazení těla. Tribulus terrestris je také dobře znám pro své afrodiziakální vlastnosti. Nedávné vědecké studie ukazují, že i když Tribulus Terrestris ve skutečnosti neobsahuje žádné hormony, zlepšuje vylučování mužského pohlavního hormonu – testosteronu. Po užití Protodioscinu obsaženého v Tribulusu Testo 2500 dochází k přeměně na dehydroepiandros­terone (DHEA) a působí tak jako prekursor testosteronu. Zvýšena hladina DHEA v krvi zvyšuje efektivitu cvičení a sexuální apetit. Produkt je určen pro profesionální a amatérské sportovce.

Tribulus Testo 2500 je doplněk zvyšující hladinu testosteronu a obsahuje extrakt z čistého Tribulusu v jedné z nejvyšších dávek, co jsou k dispozici na trhu, s obsahem saponinů vyšším než 90% v jedné kapsli. 

Výhody Tribulus Testo 2500:

Zintenzivňuje tréninky

Zlepšuje regeneraci

Stimuluje svalový růst, budování svalů a odbourávání tuků

Saponiny Diosgenin a Protodioscin posilují imunitní systém a stimulují vylučování luteinizing hormonu (LH), který stimuluje syntézu testosteronu. 

U mužů saponiny obsažené v Tribulus Testo 2500 zvyšují množství volného testosteronu, který stimuluje růst svalové hmoty a spalování tuků, zvyšuje tvorbu spermií, zvyšuje sílu, vytrvalost. Jelikož je v Tribulus Testo 2500 obsaženo saponinů více než 90 %, je hladina testosteronu stimulována na maximum.

U žen je hormonální systém optimalizován s ohledem na rovnováhu hladin hormonu estrogenu a testosteronu. Takže ženy, které užívají Tribulus Testo 2500, docílí štíhlé postavy a zlepšení sexuálních prožitků. 

Růst svalů je možný pouze s odpovídající a stálou dávkou aminokyselin, což můžete dosáhnout díky rychle vstřebatelnému proteinu PRO 6 nebo Superior Whey Core (zejména v ranních hodinách, před anebo po tréninku) nebo s pomocí pomalu vstřebatelných bílkovin. Dále je možné růst podpořit dalšími doplňky jako NO 4 AAKG nebo NO Rebirth, aby nedošlo k poškození svalové hmoty a podpořil se účinek Tribulus Testo 2500.

Doporučené dávkování:

Jako doplněk stravy užívejte 2 tablety denně na lačný žaludek, nejlépe ihned ráno a 30 minut před začátkem aktivity. Užívejte v tréninkové dny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

UPOZORNĚNÍ PRO SPORTOVCE:

Vzhledem k některým novým omezením v amatérských i profesionálních sportovních organizacích (např. WADA, NCAA, NFL, MLB, NBA, UIL atd.) doporučujeme nejdříve užívání tohoto nebo i jiného doplňku výživy konzultovat s příslušným orgánem sportovní organizace.

Uchovejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Alergen info:

Vyrobeno v zařízení, které zpracovává mléko, sóju, vejce a arašídy.

Další informace o produktech viz štítek výrobce.

Nutriční informace: