HAYA LABS QUERCETIN 500MG

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Kvercetin je působivý rostlinný flavonol, který nemalou měrou přispívá ke správné hladině cholesterolu v krvi a také může pozitivně ovlivňovat imunitní systém člověka.

Detailní popis

Kód: HL-076
Výrobce: Haya Labs
Velikost: 50 kapslí
Dostupnost: skladem
 
329,–
+ -

HAYA LABS 100% QUERCETIN 500MG

Účinky Quercetinu neposvětily Evropské úřady, sepíšeme alespoň účinky, které se výrobku připisují v tradičních medicínách a léčitelství. Nejedná se o zdravotní tvrzení

Kvercetin je rostlinný flavonol z flavonoidové skupiny polyfenolů. Nachází se v mnoha druzích ovoce, zeleniny, listů, semen a zrn: červená cibule a kel jsou běžná jídla obsahující značné množství kvercetinu. Quercetin má hořkou příchuť a používá se jako přísada do doplňků stravy, nápojů a potravin.

Silné protizánětlivé vlastnosti: může mít pozitivní vliv na záněty

Antioxidační vlastnosti: může bojovat s poškozením způsobeným volnými radikály

Může pomáhat podporovat imunitní systém: má silné imunitní stimulační vlastnosti

Může pomoci vyrovnat hladinu cholesterolu: může vyrovnat hladinu špatného cholesterolu

JAKÉ MŮŽE MÍT QUERCETIN KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

  • Působit silně protizánětlivě
  • Antioxidační vlastnosti
  • Může pomoci podpořit imunitní systém
  • Může pomoci vyrovnat hladinu cholesterolu
  • Vysoce kvalitní produkt

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Dospělí: užívejte 1 tobolku denně

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu.