HAYA LABS CORDYCEPS 500MG

Novinka
Hodnocení produktu 3.4 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Housenice čínská neboli Cordiceps je známá svým možným kladným dopadem na naší energii, imunitní systém, zároveň může mít silné protizánětlivé účinky a celkově napomáhat našemu zdraví.

Jedná se o 100% Cordiceps 500mg.

Detailní popis

Kód: HL-064
Výrobce: Haya Labs
*: 60 kapslí
Dostupnost: skladem
 
331,–
+ -

HAYA LABS CORDYCEPS

Housenice čínská je známá svým možným kladným dopadem na naší energii, imunitní systém, zároveň může mít silné protizánětlivé účinky a celkově napomáhat našemu zdraví. Účinky Cordycepsu neposvětili Evropské úřady, sepíšeme alespoň účinky, které se výrobku připisují v tradičních medicínách a léčitelství.

NA CO VŠECHNO MŮŽE MÍT CORDYCEPS VLIV?

Může:

  • mít pozitivní dopad na energii: může zmaximalizovat výdrž a sílu během cvičení
  • pomoct s podporou imunitního systému: díky svému bohatému složení
  • mít silné protizánětlivé účinky: obsahuje mnoho živin, které můžou přímo fungovat jako protizánětliví činitelé
  • napomomáhat s hladinou cholesterolu: může mít pozitivní dopad na hladiny cholesterolu a LDL cholesterolu v krvi

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Jako doplněk stravy užívejte 2 tablety, jednou denně- neužívejte víc. Pokud jste těhotná, kojíte, máte předepsané léky nebo jste pod dohledem lékaře, zkonzultujte užívání předem se svým lékařem. Při dostavení vedlejších účinků, přestaňte suplement užívat a neprodleně zkontaktujte lékaře.

Varování:

Může obsahovat stopy mléka, vajíček, pšenice a sóji. Nejedná se o lék. Neužívejte, pokud je obal roztržený. Vhodné pro dospělé, udržujte mimo dosad dětí.

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu