HAYA LABS BROMELAIN 500 MG

Novinka
Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Detailní popis

Kód: HL-063
Výrobce: Haya Labs
*: 60 kapslí
Dostupnost: skladem
 
299,–
+ -

HAYA LABS BROMELAIN 500MG

HAYA LABS Bromelain je doplněk stravy se 100% obsahem bromelainového enzymu, který pomáhá budovat svalovou hmotu, zlepšuje trávení a stimuluje imunitní systém.

Výhody:

  • 100% rostlinný enzym
  • Podporuje syntézu bílkovin
  • Zlepšuje vstřebávání bílkovin
  • Pomáhá trávení
  • Urychluje zotavení

Bromelain je rostlinný enzym, který se přirozeně vyskytuje v ananasu. Jeho hlavní funkce souvisí s absorpcí bílkovin v lidském těle, takže je ideální pro fitness nadšence a sportovce. Stimuluje syntézu bílkovin a pomáhá tím bílkovinám v budování svalů. To, co odlišuje bromelain od jiných podobných enzymů, je jeho jedinečná schopnost působit v alkalickém a kyselém prostředí.

Tento enzym navíc může tělu pomoci v regeneraci a pomáhá neutralizovat svalovou bolestivost a ztuhlost v důsledku intenzivního cvičení.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Jedna dávka: 1 tobolka

Doporučené použití: Užívejte 1 tobolku 3× denně před jídlem.

Velikost balení: 20–60 dávek

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.