APPLIED NUTRITION CRITICAL GREENS 250g

Hodnocení produktu 3.3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

17 ingrediencí tvoří tuto jedinečnou „greens“ směs s názvem Critical Greens Kromě populárních složek jako Spirulina a Zelený čaj, zde najdete také karotku, kelp, celer, pšenici, zázvor atd.

Detailní popis

Kód: APN-021
Výrobce: Applied Nutrition
Dostupnost: skladem
 
587,–
+ -

APPLIED NUTRITIO CRITICAL GREENS – TVOJE DENNÍ DÁVKA ZELENÉHO ZDRAVÍ

NULA PLNIDEL | NULA SLADIDEL | 17 NUTRIENTŮ | 50 DÁVEK | 250G

Critical Greens je nabytý 17 různými extrakty „super greens“ včetně brokolice, celeru, špenátu, pšeničné trávy a prášku z kale. Samozřejmostí jsou nejfrekventovanější výtažky ze Spiruliny a Zeleného čaje – pokud tedy preferujete silnou směs, pak zde naleznete, co jste hledali. Critical Greens si můžete připravit jako samostatný nápoj, nebo také do svého proteinu.

Klíčové vlastnosti Critical Greens

  • Konečná superzelená směs
  • 17 superzelených ingrediencí
  • Svěží přírodní chuť
  • Vhodné pro vegetariány a veganské

DOPORUČENÉ POUŽITÍ

Smíchejte jednu zarovnanou odměrku (5 g) s 250 ml studené vody, ovocné šťávy nebo oblíbeného koktejlu. Doporučená dávka 1 porce denně.

NUTRITRIČNÍ INFORMACE

Velikost dávky: 1 odměrka (5g) – Počet dávek : 50

Složení: Hrachový proteinový prášek, prášek Spirulina, prášek Alfalfa, ječmenný prášek, pšeničný prášek, prášek Kale, špenátový prášek, brokolice, řeřicha, petržel, celer, mrkvový prášek, kořen zázvoru, červená řepa, zelený čaj, beta Karoten.

ALERGENY viz přísné tučně . Může také obsahovat: Ořechy, mléko, lepek, vejce, sója a arašídy.

TIP NAŠEHO ODBORNÍKA: vyzkoušel jsem různé varianty a výrobce greens. Ale tato se skvěle hodí také do ovocného džusu. Vyzkoušejte, uvidíte.

TESTOVÁNO PRO ATLETY

Každá složka podléhá před výrobou přísné kontrole a testování zakázaných látek v rámci sledovaného programu. Konečné produkty pak podléhají náhodnému testování v akreditované laboratoři ISO 17025 s cílem poskytnout nejvyšší úroveň jistoty, že jsou pro sportovce bezpečnější.

POZOR

Před použitím tohoto přípravku se poraďte se zdravotníkem, v případě, že jste mladší 18 let, těhotná nebo kojící nebo pokud máte jakékoliv zdravotní problémy nebo užíváte léky na předpis. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Tento výrobek skladujte na chladném suchém místě, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní množství. Alergeny jsou uvedeny tučně.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky: Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.