HAYA LABS 10 BILLION ACIDOPHILUS & BIFIDUS PROBIOTIC COMPLEX

Akce
Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Komplex probiotik k vyvážení dobrých a špatných bakterií v trávícím traktu. Převaha dobrých bakterií může sehrát klíčovou roli v imunitní odezvě na nemoci jak bakteriální a virové povahy, tak civilizační povahy (rakovina)

Detailní popis

Kód: HL-054
Výrobce: Haya Labs
Velikost: 60 kapslí
Dostupnost: skladem
 
329,–
289,–
+ -

Haya Labs Probiotic complex

10 bilions Acidophilus & Bifidus Probiotic Complex je produkt určený k produkci vyvážené kombinace převládajících střevních bakterií. Pravidelný příjem probiotického komplexu Acidophilus a Bifidus 10 miliard může pomoci udržovat dobrou bioflóru střev a tím i zlepšit celkově zdraví.

Klíčové výhody Probiotic complexu:

  • Vyrovnává úroveň „dobrých“ a „špatných“ bakterií v organismu
  • Napomáhá snížit hladinu „špatných“ bakterií
  • Má vliv na zabraňování střevním infekcím
  • Může zlepšit počet prospěšných / zdravých bakterií
  • 10 miliard kultur v kapsli
  • 4 typy prospěšných / zdravých bakterií

Lidé by se měli v ideálním případě vyhýbat faktorům, které poškozují jejich bakteriální rovnováhu. Bohužel se to ukázuje jako velmi obtížná výzva 21. století. Alkohol, antibiotika, přílišné pití kofeinu, antikoncepční prostředky, konzervované potraviny plné tuků a jednoduchých sacharidů – to vše tvoří jen malou část faktorů, které vedou k narušení funkcí zdravé střevní flóry.

„10 miliard Acidophilus and Bifidus probiotic complex“ od farmaceutické firmy Haya Labs může pomoci v případě ztráty „dobrých“ bakterií (např. Po uživání antibiotik), tím, že je zpět doplní do vašeho těla. Tento komplex je navržen také tak, aby snížoval hladinu „špatných“ bakterií v těle, které jsou zodpovědný za infekce a další zdravotní problémy. Úspěšně vyrovnává úroveň „dobrých“ a „špatných“ bakterií a také udržuje dobré fungování těchto procesů v těle.

Lactobacillus acidophilus (6 miliard) a Lactobacillus paracasei (600 miliónů) stimulují metabolismus a hromadění látek v tenkém střevě. Chrání také organismus před infekcemi hlenem.

Bifidobacterium bifidum (2,8 miliardy) a Bifidum bacterium tongue (600 milionů) obývající tlusté střevo a chránící tělo před virovými infekcemi stimulací imunitního systému.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Jedna dávka: 1 tobolka Doporučené použití: 1 až 2 kapsle denně, před jídlem

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.