HAYA LABS HYALURONIC ACID 40MG

Akce
Hodnocení produktu 4 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Kyselina Hyaluronová je někdy nazávána jako elixír mládí, v každém případě se jedná o jednu z nejprobádanějších anti aging látek 21.století

Detailní popis

Kód: HL-056
Výrobce: Haya Labs
*: HYALURONIC ACID 40MG
Dostupnost: skladem
 
359,–
329,–
+ -

HAYA LABS ACID HYALURONIC

Kyselina hyaluronová, známá zejména v kosmetice a péči o ženskou krásu, jako „klíč k fontáně mládí“

Výhody užívíní Kyseliny Hyaluronové:

  • Oddálení projevů stárnutí v podobě vrásek a nepružné pleti
  • Pomáhá s vyrovnáváním tónů pleti
  • Stimuluje zdraví očí
  • Pomáhá s problémy souvisejícími s pojivovou tkání

Kyselina hyaluronová je nesulfosový glykosaminoglykan, který je široce zastoupen v pojivových tkáních, epitelových a nervových tkáních. Je to jedna z hlavních složek extracelulární matrice, která významně přispívá k buněčné proliferaci a migraci. Organismus průměrného člověka o hmotnosti 70 kg obsahuje přibližně 15 gramů Hyaluronanu, z nichž každá jedna třetina je každý den zpracovávána (degradována a syntetizována).

Kyselina hyaluronová je dobře známá jako „klíč k elixíru mládí“, protože je známo, že někteří lidé, kteří konzumují velké množství této látky ve stravě, často žijí do zralého stáří. Je možné, že kyselina hyaluronová by mohla být dlouho hledaným prostředkem proti stárnutí?

Vědci se v poslední době zaměřili na možné výhody kyseliny hyaluronové v boji proti stárnutí, známé také jako Hyaluron nebo HA. V jednom příběhu s názvem „Vesnice dlouhého života: Je možné, aby kyselina hyaluronová mohla být prostředkem proti stárnutí?“, je pozornost zaměřena na venkovskou oblast v Japonsku jménem Yzuri Hara, kde se lidé obvykle dožívají vysokého věku a často mají skvělou pleť v 80. nebo dokonce 90. letech. Více než 10% populace v této vesnici je starších 85 let, což je desetkrát více, než je světový průměr.

Některé výzkumy naznačují, že důvodem pozorované dlouhověkosti a vynikajícího zdraví lidí v Yzuri Hara, známém jako "Vesnice dlouhého života“, by mohla být spojena s jejich jedinečnou stravou, založenou na zelenině zvláště bohaté na škrob a na Hyaluron. Jedna velká japonská farmaceutická společnost ve současnosti provádí „Výzkum a vývoj“ doplňku medicíny obsahující Hyaluron. Během testu tohoto přípravku na 1000 subjektech asi polovina z nich uvedla, že na sobě pozoruje hladší pokožku a dokonce pociťuje i zlepšení vidění. Kyselina hyaluronová prokázala svoji účinnost při mazání artritických kloubů a některé analýzy ukazují pozitivní výsledky na artritické klouby, když se vstřikuje tato kyselina přímo do kloubů, což oddaluje nutnost náhrady kloubů.

Dávkování:

Jedna dávka: 1 tobolka Doporučené použití: Užívejte 1 dávku 1–2 krát denně

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.