HAYA LABS VITAMIN D3 1000IU

Recenze
Hodnocení produktu 3.6 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Farmaceuticky čistý Vitamin D3 od Haya Labs. Vitamín D3 patří mezi jeden ze supervitamínů, které mají vliv na široké spektrum dějů v lidském těle. Je proto dobré na něj nezapomínat

Detailní popis

Kód:
Výrobce: Haya Labs
Velikost: 100 caps.
Dostupnost: skladem
 
305,–
+ -

HAYA LABS VITAMIN D3 1000IU

Supervitamín D3 má vysokou využitelnost tělem, je velice silný a v jedné měkké kapsli obsahuje 5000iu tohoto esenciálního vitamínu. Vitamín D3 hraje roli pro kvalitu a zdraví kostí, funkcionalitu svalů a správné fungování imunity. Pro tyto své schopnosti je vyhledáván také sportovci a aktivními lidmi. Správná hladina vitamínu D3 také zlepšuje využití dalších minerůlů jako jsou vápník a fosfor.

CO TO JE VITAMÍN D3?

Vitamin D3 je esenciální vitamín ve své nejsilnější podobě. Je uchován v měkkých gelových kapslích, aby se snadno polykaly a nedráždili krk.

PROČ BYCH MĚL POUŽÍVAT VITAMÍN D3?

Vitamín D3, znám také jako „vitamín slunce“ je esenciální/základní vitamín, který je zodpovedný za mnoho procesů v těle souvisejících s celkovým zdravím a funkcionalitou svalů. Vitamín D je získáván ze stravy, neboť je obsažen v rybách, rybím oleji, vajíčkách, ale významnějěí část potřeb těla je získávána syntézou uvnitř těla a to díky slunci, které je producentem těchto dějů. V zemích jako je ta naše, kde sluneční záření je značně omezené, zejména v zimních měsících je třeba vitamín D přijímat a doplňovat i jinak, tedy suplementy.

PROČ SI VYBRAT ZROVNA VITAMÍN D3 OD HAYA LABS?

Existují 2 druhy Vitamínu D, které můžete běžně koupit v obchodech: D2 a D3. My se specializujeme jen na D3, neboť se ukazuje, že je 3 krát efektivnější než D2. Vitamín D3 je mnohem lépe využitelný, když je v olejové substanci, neboť je to jeden z vitamínů, které se rozpouštějí pouze v tucích. Jak jistě každý ví, vitamíny lze rozdělit na 2 skupiny: ty které se v lidském těle rozouštějí ve vodě a ty, které se rozpouštěji v tucích. Proto lidské tělo nutně potřebuje nějaké tuky. Od tud plyne i naše logika, kdy vitamín D3 rovnou do této olejové substance aplikujeme. Díky tomu se v těle mnohem lépe aktivuje a rozpouští.

Z tohoto zorného úhlu je jasné, že tabletované vitamíny D, nejsou příliš vhodné.

JAKÝ PROSPĚCH BUDU MÍT Z UŽÍVÁNÍ VITAMÍNU D3?

Vitamín D je spojen s mnoha zdraví prospěšnými výhodami pro tělo. Ať už to je posilování síly kostí a nebo snižování rizika únavových zlomenin z atletů. Má také vliv na funkčnost svalů a může zvyšovat hladinu vlastního testosteronu, oba tyto vlivy mají dopad na zlepšení silových schopností a výbušnosti. A nakonec hraje klíčovou roli pro imunitu a může snižovat záněty v těle, což zase snižuje sportovní schopnosti.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

OTEVÍRÁME! KONEC KARANTÉNY NA PRODEJNĚ

Publikováno:

AKTUALIZACE Otevíráme již v pondělí 27.04…čtěte Lepší ceny než na eshopu, Skvělá ochutnávka tyčinek a naše pověstně Starter Packy! Dojděte konečně na kus řeči…

IMUNITA A JAK NA NÍ PRACOVAT ANEB JAK ZŮSTAT ZDRAVÍ V DOBĚ CORONA VIRU

Publikováno:

Naši milí čtenáři. Imunita a Zdraví je dnes skloňováno ve všech pádech. Rozumní jedinci si hledají relevantní informace, jak toto období ve zdraví přečkat, jiní hledají způsob, jak na tom obohatitt. Hyeny necháme být, však ono si je to samo dožene. Pojďme se ale podívat na to, jak si pomoct v této složité době.