Allmax Vitaform 60 kapslí

Hodnocení produktu 3.3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

VitaForm je nejkomplexnější a nejsilnější vitamínová-minerálová směs vytvořená z těch nejkvalitnějších surovin.

Detailní popis

Kód: ALL-035
Výrobce: Allmax
Velikost: 60 kapslí
Dostupnost: skladem
 
479,–
+ -

Allmax Nutrition VitaForm

Vitamíny důležité pro zvýšení výkonu

2 tablety denně pro doplnění kompletní škály vitamínů

Tyto prémiové multivitamíny mají vše, co muž může potřebovat ke zmaximalizování svého výkonu. Vitaform jsou ty nejlepší vitamíny, které navíc nabízíme v 6 kombinacích.

100 % DDD Esenciálních zdrojů

VIRIMAX speciální směs pro muže

6 různých variant kombinací

Směs antioxidantů

VITAPLEX- Základní vitamínový komplex

Obsahuje 300 % doporučené denní dávky vitamínu C ve dvou biologicky dostupných formách a 10 mg důležitého mužského prvku Bóru.

VIRIMAX ™ – Mužský podpůrný komplex

VIRIMAX ™ je 6ti složkový komplex formulovaný speciálně pro splnění nutričních potřeb aktivního člověka. Tento komplex má specifické klíčové minerály a fytonutrienty, které jsou klíčové pro výborné zdraví. Kompletní směs vytvořená speciálně pro muže.

POWER – Směs antioxidantů

Pokroková ochrana proti rychlému stárnutí je zásadní pro dobré zdraví. VITAFORM je dodáván s antioxidačním činidlem POWER high-ORAC, který chrání před nadměrným poškozením radikály, včetně výtažku z vysoce-polyfenolového zeleného čaje (95% polyfenolů), extraktu z hroznových semen (95% polyfenolů) a extraktu z granátového jablka.

COGNIFORCE – Podpora psychického zdraví

Ginkgo Biloba, ženšen a L-Theanine jsou zkombinovány v této směsi zaměřené na zdraví mozku. L-Theanin byl hodnocen jako prospěšný pro zlepšení nálady, koncentraci a snížení úzkosti a stresu.

MULTIFLEX – Zdraví kostí a kloubů

VITAFORM obsahuje 200% doporučeného denního příjmu vitamínu D3 a 100% vitamínu K1,který je základním vitamínem pro zdraví kostí.

ELECTROMAX – Minerální a elektrolytická směs

Mikronutrienty a elektrolyty jsou důležité pro každodenní zdraví a hrají mimo jiné významnou roli v energetických hladinách, správném trávení a funkci imunity. VITAFORM dodává 100% doporučené denní hodnoty v 5 rozhodujících živinách pro optimální zdraví a kondici.

Doporučené dávkování VITAFORM

Jako výživový doplněk užívejte 2 tablety denně po snídani (první jídlo dne). Nezapomeňte na hydrataci. Nepřekračujte dávku 2 tablety během 24 hodin.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.