Haya Labs Organic Spirulina powder

Hodnocení produktu 4.5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Bio kvalita známého produktu z možských řas – Spiruliny. Ve farmaceutické kvalitě od Haya Labs má pozitivní vliv zejména na imunitu a detoxikaci organizmu.

Detailní popis

Kód: HL-033
Výrobce: Haya Labs
*: Organic Spirulina powder
Dostupnost: skladem
 
235,–
+ -

Haya Labs Organic Spirulina powder

Organický prášek ze Spiruliny z laboratoře Haya Labs je tu pro vaše zdraví a vitalitu!

Výhody užívání Spiruliny:

Bohatý na bílkoviny Obsahuje esenciální aminokyseliny Obsahuje Mastné kyseliny Bohatý zdroj vitamínů a minerálů

Organic Spirulina je vyroben ze spiruliny : mikroskopické modrozelené řasy ve tvaru spirálové cívky žijící jak v moři, tak ve sladké vodě.

Spirulina obsahuje velké množství bílkovin, mezi 55% –77% v sušině, je tedy přírodním a komplexním proteinovým nápojem, který obsahuje všechny esenciální aminokyseliny a je také bohatý na esenciální mastné kyseliny, různé vitamíny a minerály.

Organic Spirulina powder se používá v různých formách jako doplněk stravy: buď v podobě tablet, kapslí, a nebo rozpustného prášku. Spirulina se obecně užívá pro svoje kladné působení na imunitní systém, protože obsahuje všechny nezbytné sloučeniny, které vaše tělo potřebuje!

Dávkování Organic Spiruliny

Velikost dávky = 5 gramů

Rozpustě dávku 5 gramů ve 2–3dcl vody a vypijte. Nejlépe ráno na lačno.

Složení: bílkoviny, vitamíny, minerály

Certifikace výrobce:

Haya Organic – vyrobeno v certifikovaném zařízení ISO 22000, GMP, HACCP, ORGANIC.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Před užitím se poraďte se svým lékařem. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy.