Haya Labs Organic Maca powder 200g

Hodnocení produktu 4.3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Prášek ze semínek Maca v bio kvalitě od Haya Labs je produktem zaručující příznivé účinky na Vaše zdraví. Macu užívali již staří peruánští indiáni pro své povzbuzující schopnosti zejména pan na mužskou

Detailní popis

Kód: HL-034
Výrobce: Haya Labs
*: Maca powder
Dostupnost: skladem
 
279,–
+ -

Haya Labs Maca powder

Haya Labs Maca powder

Prášek ze semínek Maca v bio kvalitě od Haya Labs je produktem zaručující příznivé účinky na Vaše zdraví.

Benefity:

  • Maca přášek je plný vitamínů (C, A, D3, B1, B2 a B12) , minerálů, vlákniny, enzymů a amino kyselin.
  • Vede k lepšímu sexuálnímu zdraví
  • Zmírňuje příznaky menopauzy a andropauzy

Maca je druh kořene rostoucí v Peruánských Andách. Místní obyvatelé konzumují semena Maca od pradávna díky vyhlášeným pozitivním účinkům na nesčetné množství zdravotních komplikací a neduhů. Je nazýván jako superpotravina a také jako Peruánský ženšen.

Jako surovina přinášející tak pozitivní účinky převážně na ženské zdraví byla vědci uznána teprve nedávno. Je to hlavně díky obsahu 20 druhů aminokyselin, z nichž 7 je pro tělo naprosto nepostradatelných.

Je bohatý na minerály jako magnézium, železo, měď, sodík, draslík, kalcium, fosfor a mangan. Je hojně využíván na srovnání hormonů při jakékoliv hormonální nerovnováze díky výživově vyváženému obsahu a fytochemikáliím.

Studie prokázaly snížení hmotnosti během užívání, a také, jak již bylo zmíněno, zmírnění projevů menopauzy a andropauzy, jako jsou návaly, nespavost, noční pocení a deprese. Prášek Maca je také po staletí využíván jako mocné afrodiziakum a to díky minerálům jako zinek a jód a mnoha esenciálním mastným kyselinám. Vyrovnává hladinu hormonů a dokonce i zlepšuje pozitivní náladu. Mají to na svědomí právě mastné kyseliny, které napomáhají výborné funkci mozku, zlepšují analytické schopnosti, kognitivní funkce a racionální myšlení. Mnoho doktorů zaměřujících se na zdravý životní styl, doporučují právě Omega 3 mastné kyseliny obsažených v Maca, pro snížení depresivních stavů, nervozity a stresu.

Rostlina Maca je také nazývána jako adaptogen díky schopnosti zvýšit obranyschopnost těla, adaptaci na stres jakéhokoliv původu (nadmořská výška, hluk, chlad, teplo, každodenní povinnosti..), dodává energii, vytrvalost a zlepšuje duševní stav. Užívání prášku Maca také zabraňuje nástupu nemocí různého původu právě díky nabyté duševní i tělesné stabilitě.

Dávkování Maca Powder

Denní dávka: 5 gramů Balení obsahuje 40 dávek. Složení: vitamín A a kalcium Uchovávejte mimo dosah dětí. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Užívání tohoto prášku těhotnými nebo kojícími ženami by mělo být konzultováno s lékařem. Obsah tohoto balení neslouží jako náhrada každodenní vyvážené stravy.

Výrobní certifikát: Haya Organic – Manufactured in an ISO 22000, GMP, HACCP, ORGANIC certified facility.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.