MyProtein Vitamín C + Bioflavonoidy 60 tbl.

Hodnocení produktu 4.5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Zlepšuje imunitní funkce

Mocný antioxidant

Udržuje pojivové tkáně

Detailní popis

Kód: MYP-037
Výrobce: MY PROTEIN
Dostupnost: skladem
 
179,–
+ -

MyProtein Vitamin C 1000mg

Vitamin C je nezbytný vodě rozpustný vitamin, který má řadu funkcí v lidském těle, jeho hlavní devíza je být vynikajícím antioxidantem. V tomto výrobku jsou navíc přidány bioflavonoidy, které zvyšují účinek vitamínu C a proto by měly být spolu. Naše vysoká dávka (1000 mg) v tabletě je ideální pro každého, kdo chce doplnit vitamín C.

Jednou z nejdůležitějších funkcí vitaminu C je jeho antioxidativní schopnost, chrání LDL cholesterol před oxidačním poškozením. Poškození LDL cholesterolu zřejmě vede k srdečním onemocněním, ale vitamín C působí jako důležitý antioxidant a ochránce LDL. Antioxidační vlastnosti také chránit kuřáky před škodlivými účinky volných radikálů.

Vitamin C má mnoho dalších doplňkových funkcí. Je ho třeba, aby kolagen, látka, která posiluje mnohé části těla, jako jsou svaly a cévy. Také hraje důležitou roli v hojení ran a jako anti-histaminikum. Vitamin C také podporuje tvorbu žluče z jater, která zase pomáhá detoxikovat alkohol a jiné látky. Důkazy naznačují, že hladina vitamin C v oku klesá s věkem a že dodádání vitamínu doplňků zabrání jeho poklesu, a sníží rizika vzniku šedého zákalu.

Klíčové výhody užívání vitamínu C

  • Zlepšuje imunitní funkce
  • Mocný antioxidant
  • Udržuje pojivové tkáně

Doporučené použití

Jako doplněk stravy 1 tabletu denně polykat celé. Až 3 tablety denně, může být na krátkou dobu. Doporučené dávkování: 1 tableta

Složení

Vitamin C (kyselina askorbová), mikrokrystalická celulóza, sodná sůl, šípkový extrakt, Citrus Bioflavonoid komplex, hypromelosa (Ochranná látka), stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

Bez umělých barviv a konzervačních látek, kvasnice, lepek, škrob a laktózu. Bez přídavku soli (chlorid sodný) nebo cukru. GMO free.

Nutriční informace

Částka na 1 tabletu porci:

Vitamin C (kyselina askorbová) 1000 mg (* 1670%)

Citrus Bioflavonoidy: 20 mg

Šípky: 20mg

*Procento denní hodnoty jsou založeny na 2000 kalorií.