Body & Fit Low Calorie Bar 60g

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Low Carb Bar je nový druh nízko kalorické proteinové tyčinky, která umí nahradit celé jídlo.

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Body & Fit
 
46,–
+ -

Body & Fit Low Calorie Bar 60g

Low Calorie Bar není jen tyčinka s nízkým obsahem kalorií, ale je zejména kompletní náhradou stravy, když chcete hubnout. Proto tato tyčinka obsahuje veškeré nutné živiny, bílkoviny, vlákninu, vitamíny a minerály, které jsou zapotřebí, ale současně má minimum kalorií. Budete nadšení!

Ideální jako náhrada jídla, ať už chcete hubnout a hlídat si kalorie a nebo třeba cestovat Bílkoviny : 14,2 gramů vysoce kvalitních bílkovin v každé tyčince Hlídání přijatých kalorií vám pomůže hubnout

S Low Calorie tyčinkou můžete snadno nahradit jedno nebo více jídel denně. Ideální jako záměna snídaně, oběda, večeře nebo kdykoliv budete chtít. Ideální pro každou dietu nebo pokud máte shon a nestíháte jíst. Náhrada jídla musí splňovat určité požadavky, musí například obsahovat alespoň 25% bílkovin – tato tyčinka obsahuje 42% bílkovin. Bílkoviny jsou důležitou stavební látkou, která podporuje regeneraci, růst svalů a přirozený anabolizmus. Kromě toho najdete v této tyčince minimálně 30% referenčního příjmu vitamínů a minerálů od A do Z. Navýšili jsme množství Vitamínu C, protože přispívá ke snížení únavy, posiluje imunitu, a dodává energii tělu.

Hlavní výhody Low Calorie Bar :

– Plnohodnotná náhrada jídla v praktickém balení
- Náhrada jednoho z jídel podporuje kontrolu hmotnosti
- Nahrazení dvou jídel denně podporuje snížení hmotnosti a pomáhá při hubnutí
- Pouze 205 kcal v tyčince
- 14,2 gramů vysoce kvalitních bílkovin v každé tyčince Není vhodné pro diabetiky. Informace o alergenech: obsahuje mléko, burákové ořechy a sóju. Může obsahovat stopy ořechů. Skladujte na chladném, suchém místě. Výrobní číslo / datum spotřeby uveden na obalu.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu