BODYLAB THE PROTEIN BAR 65g MIX EXP.

DoporučujemeVýprodej
Hodnocení produktu 3.3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Znáte proteinové tyčinky z Dánska The Protein bar, které si podmanily nejednoho zákazníka v celé evropě? Až je zkusíte, tak pochopíte.

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: BodyLab
 
36,–
+ -

BODYLAB THE PROTEIN BAR

Nemusíte se ptát dvakrát. Pokud chcete čerstvou, měkkou proteinovou tyčinku … tak ji dostanete. Ano, skutečně jich máme 6 na výběr. Už před nimi neutečeš. Pěkně jednu po druhé, ať jim propadnete úplně.

22 gramů bílkovin, bez přídavku cukru a chuti, která se nedá porovnávat.

Naplnili jsme tyčinky vším co milujeme: lískovými oříšky, křupavými sušenkami, jemnými kešu ořechy, křupavými arašídy a solenými mandlemi z Valencie. Všechny tyčinky jsou zalité skutečnou belgickou mléčnou čokoládou, která se rozpouští na jazyku. Karamel jsme již zmínili?

A TADY JSOU TY NAŠE „KRÁSKY“:

Salted Almonds & Chocolate – neodolatelný nevšední chuťový zážitek z měkké belgické čokolády, křupavých křehkých mandlí z Valencie a jemného nádechu soli. Tyčinku jsme naplnili smetanovým karamelem a polili pravou belgickou čokoládou, ale nejlepší ze všeho je ta prémiová mléčná bílkovina – přesně 22 gramů – a pak samozřejmě nesmíme zapomenout, že je bez přídaného cukru.

A co takhle Jahody s bílou čokoládou? U této příchutě se můžete těšit na čerstvou a měkkou proteinovou tyčinku se sladkými jahodami, smetanovým karamelem a silnou vrstvou bílé čokolády.

Arašídy a karamel? Ó ano, arašídovo karamelové tyčinky obsahují křupavé arašídy, hodně karamelu a silnou vrstvu čokolády.

Bereme buráky z Jižní Ameriky a čokoláda není odnikud jinud než z Belgie – víme totiž, že dělat kompromisy na ingrediencích není dobrá volba

A nyní přichází křupavé kešu a karamel. Všechny tyčinky včetně této mají skutečnou belgickou mléčnou čokoládou, která se rozpouští na jazyku. A počkejte, až vám v puse zakřupou ty voňavé kešu ořechy!

Cookies cream s karamelem. Kombinace, kterou těžko najdete u jiného výrobce. Ale my se toho nebojíme. Všichni milujeme cookies, a všichni milujeme karamel. Takže tato tyčinka je prostě pro nás.

A konečně Lískové ořechy s karamelem. Připrav se na explozi chutí. Aromatické lískové oříšky zalité ve vláčném karamelu a to vše zalité v belgické mléčné čokoládě.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.