Bodylab Minimum Deluxe Protein Bar

Hodnocení produktu 3.1 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)
  • Vysoký obsah bílkovin a vlákniny
  • O 40% méně sacharidů
  • Bez přidaného cukru

CELÉ BALENÍ 12*65g

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: BodyLab
 
59,–
+ -

Bodylab Minimum Deluxe Protein Bar

MINIMÁLNÍ LUXUS? ALE KDEŽE…

Velké, křupavé kousky čokolády, měkké těsto na sušenky, krémové arašídové máslo a ještě více čokolády. Zní to jako charakteristiky Minimum Deluxe Bar. Rádi přiznáváme, že nejsme typičtí minimalisté, ale Minimum Deluxe je navrženo s premisou „méně je někdy více“.

Použili jsme jen minimum přísad, přidali 22g bílkovin, vysoký podíl vlákniny a dostali jsme skvělou tyčinku, která Vás kvalitně zasytí. Tyčinka zároveň obsahuje o 40% méně sacharidů než klasické proteinové tyčinky a my jsme do ní samozřejmě nepřidali cukr. Takže pokud hledáte zdravější svačinu, která uspokojí chuť na sladké a udrží vás mezi jídly syté, Minimum Deluxe je správnou volbou.

Minimum Deluxe je k dispozici ve třech chutných příchutích: Cookie, Chunky Chocolate a nově také Čokoládové arašídové máslo. Společným jmenovatelem pro tyčinky je vysoká kvalita a spousta křupavých čokoládových kousků – a i když to zní trochu suše, Minimum Deluxe je ve skutečnosti docela měkký typ tyčinky. Má lahodnou, měkkou strukturu a příjemnou jemnou chuť.

Dobrou chuť.