ALLNUTRITION F**KING DELICIOUS PROTEIN BAR 55g

Akce
Hodnocení produktu 3.6 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

F**King Delicious protein bar je vysoce proteinová tyčinka s pečlivě vybranou směsí bílkovin. Celek je doplněn o lahodnou, měkkou a sametovou základní vrstvu křupavých kuliček a karamelu a je pokryta jemnou mléčnou čokoládou.

CELÉ BALENÍ 15*55g

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Allnutrition
 
59,–
49,–
+ -

ALLNUTRITION F**KING DELICIOUS PROTEIN BAR

F**King Delicious protein bar je vysoce proteinová tyčinka s pečlivě vybranou směsí bílkovin. Celek je doplněn o lahodnou, měkkou a sametovou základní vrstvu křupavých kuliček a karamelu a je pokryta jemnou mléčnou čokoládou.

ALLNUTRITION F** král Delicious Protein Bar je úplnou novinkou mezi proteinovými tyčinkami (r.2020). Nyní, když chcete lahodnou tyčinku, nemusíte si vybrat mezi množstvím bílkovin, krémovou texturou, obsahem cukru nebo skvělou příchutí … F **King tyčinka má všechno!

F** KRÁL DELICIOUS PROTEIN BAR – SPOUSTU BÍLKOVIN A MÁLO CUKRU

Co charakterizuje tuto tyčinku? Především vysoký obsah bílkovin (20 g na porci). F**king Delicious Bar obsahuje velké množství bílkovin získaných ze syrovátkových a sójových bílkovin, které se vyznačují vynikajícími nutričními hodnotami. Je to perfektní kompromis mezi správným množstvím vysoce kvalitního proteinu a obsahem cukru (asi 1,7 g na tyčinku).

20 g bílkovin obsažených ve Fking Delicious Protein Bar podporuje fyzickou kondici, ať už chodíte na hodiny jógy, tvrdě cvičíte v posilovně nebo chodíte na každodenní procházku. Fking tyčinka je sladká, dobrá svačinka plná kvalitních bílkovin.

F**KING DELICIOUS PROTEIN BAR – JE SVAČINA, KTEROU SI MŮŽETE DOVOLIT!

Pravděpodobně jste museli spěchat a nakupovat více než jednou, protože jste si neměli čas připravit vyvážené jídlo bohaté na živiny. Opakovaně jste zápasili se svými myšlenkami o tom, co dělat, abyste uspokojili svůj hlad? Rychlé stravování ve městě nemá na vaši postavu pozitivní vliv. Stojí za to mít po ruce proteinovou tyčinku, kterou si můžete dát v jakékoli situaci. Proteinové tyčinky jsou vynikajícím zdrojem bílkovin, poskytují také velkou dávku kalorií a potřebnou energii. ale většina z nich nechutná dobře. Nyní si můžete dovolit sáhnout po nejlepší tyčince bez výčitek. ALLNUTRITION – F ** král Delicious. Bez kompromisů!

Můžete si jí dát jako lahodný dietní dezert kdykoli během dne nebo jako odměnu za tvrdý trénink. Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Obsahuje stopy cukru . Doporučujeme vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nadměrná konzumace může způsobit projímavý účinek. Může obsahovat vejce, ořechy, arašídy a cereálie obsahující lepek.

Ve dvou skvělých příchutích: CHOCO CARAMEL, CARAMEL PEANUT

  • Bez přidaného cukru
  • Bez aspartamu
  • Slazený maltitolem – zdravá náhrada cukru
  • Dokonalá odměna za těžký trénink
  • Plná bílkovin (20g na tyčinku)
  • Plná vlákniny

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.