ISS research Oh Yeah! One Bar 60g

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Low carb tyčinky z USA ONE BAR od OhYeah! není třeba dlouze představovat. Vedle známých Quest bars jsou nepopulárnější dietní tyčinkou v USA.

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Ohyeah
 
57,–
+ -

ISS research Oh Yeah! One Bar – dietní proteinové tyčinky z USA

Americké tyčinky jsou různé, ale o to svěžejší a odvážnější jsou jejich best sellery.

Mezi největší stálice patří kromě Quest bar také OhYeah!, které se u nás poprvé objevili již v roce 2002, kdy jsme je v USA objevili a jako první evropská firma dovezla do Evropy. Nyní se k této značce vracíme a musíme opět smeknout.

One Bar tyčinky jsou jedinečné, odvážné, chuťově nezaměnitelné. Složením patří mezi dietní tyčinky typu ZERO CARBs, obsahuje ale minimální množsvtí 1g cukru. Nebylo-by tedy poctivé psát, že se jedná o Zero Carbs. Tyčinka má ideální gramáž 60 gramů, což je tak akorát jako svačinka. V této velikosti je skvělá dávka bílkovin 20–22 gramů podle příchutě.

Co Vás ohromí je velká pleáda příchutí a neotřelá textura tyčinek.

Skvělá do tašky na cvičení, do auta, do kanceláře, na výlet ale nebudeš se stydět si ji nakrájet jako „sladkost“ ke své kávě!

V USA se vyrábí více jak 10 příchutí a stále jsou na cestě nové a nové příchutě. A víte co je skvělé? Dívali jste se někdy z jakého zdroje jsou bílkoviny v proteinových tyčinkách? Pokud ano, tak víte, že jen málo z nich obsahuje skutečně kvalitní bílkovinu. Kromě takových CLEAN BAR od Body & Fit, lze jen o ONE BAR říct, že obsahují Syrovátkový izolát.

Jen škoda, že je v tyčinkách sladidlo Maltitol, který je z těch problematičtějších. Není to úplná hrůza, ale nám by se líbilo jiné sladidlo.